Efektiivseim nahahooldus – Babor kristallkoorimine Avely ilusalongis

Efektiivseim nahahooldus – Babor kristallkoorimine Avely ilusalongis

Avely ilusalongi uus teenus Babor kristallkoorimine toob esile naha värskuse ja sära, silendades tõhusalt kortse ja kurde. Uuenduslik kristallkoorimise protseduur viiakse läbi spetsiaalse kaasaegseima ja turvalise Babor aparaadiga. Aparaadi abil viiakse eriti peenikesed steriilsed mikrokristallid naha pinnale, kus nad koorivad naha pinna, eemaldades kõik surnud naharakud ja liigse sarvkihi, mis imetakse uusima vaakumsüsteemi abil aparaadi sisemusse. Babor kristallkoorimine on loodud inimestele, kel on mureks on kortsud, armid, naha ebapuhtused ja pigmendi probleemid.

Avely ilusalongi uus teenus Babor kristallkoorimine toob esile naha värskuse ja sära, silendades tõhusalt kortse ja kurde.

Uuenduslik kristallkoorimise protseduur viiakse läbi spetsiaalse kaasaegseima ja turvalise Babor aparaadiga. Aparaadi abil viiakse eriti peenikesed steriilsed mikrokristallid naha pinnale, kus nad koorivad naha pinna, eemaldades kõik surnud naharakud ja liigse sarvkihi, mis imetakse uusima vaakumsüsteemi abil aparaadi sisemusse. Babor kristallkoorimine on loodud just neile, kel on mureks kurrud, kortsud, armid ja ka naha ebapuhtus või pigmendilaigud.

Hoolduse käigus kasutatakse spetsiaalseid Babor tooteid, mis tagavad hoolduse maksimaalse efektiivsuse. Lõhnavabad Babor tooted sisaldavad vaid kvaliteetsemaid looduslikke aktiivained. Kreemid ja seerumid viiakse naha sügavatesse kihtidesse, kus antakse rakkudele edasi signaal uueneda ning naha loomulikel taastootmisprotsessidel kiireneda. Tulemus on silmaganähtav juba pärast ühtainust hooldust. Nahk on imeliselt sile ja värske ning nahahooldustoodete imendumisvõime on kordi suurem.

Kommenteerib Avely ilusalongi kosmeetik Ave Kullamäe:
 
Selle hoolduse efekt on absoluutselt muljetavaldav. Minu kireks ja missiooniks on tagada oma klientide maksimaalselt kaunis ja terve nahk ning see hooldus aitab kõike seda saavutada. Mulle on äärmiselt oluline kvaliteet ja toodete ning aparaatide turvalisus. Seetõttu koolitasin ennast välja ka Babor peakontoris Saksamaal ning pärast põhjalikku väljaõpet ja testimist, otsustasin, et just see on see, mida mina ja mu kliendid vajavad.
Klientide tagasiside on olnud äärmiselt positiivne ja julgen hooldust soovitada kõigile!

Kuidas protseduuri tehakse saab vaadata ka VIDEOST

Avely Ilusalong asub Tallinnas aadressil Tartu mnt 84A Fahle maja. Sisenemine maja tagant. 
Info telefonidel 600 9481 ja 56 2222 00 või info@ilusalong.ee.