EIMI julgustab, kujundab ja inspireerib

EIMI julgustab, kujundab ja inspireerib

14. oktoobril esitles Wella Professionals Tallinnas uut viimistlussarja EIMI, mis vormib ja julgustab, kujundab ja inspireerib… 

Iga päev ammutab Wella Professionals inspiratsiooni mitmekülgsetest kultuuridest, isikupärastest inimestest, eklektilistest stiilidest ja ülemaailmsetest linnatrendidest, mis kujundavad meie personaalset stiili ja kordumatut identiteeti. EIMI toodetega saab väljendada oma individuaalsust just nii, nagu soovitakse. Isikupärase stiili soovijad saavad valida 30 stiliseerimistoote seast, mille hulgas on ka mitu uut toodet, millega luua endale kõige paremini sobiv stiil – olgu see metsik tekstuur, pimestav sära, volüümikas kohevus või siidine ja peen lõpptulemus. 

Pilkupüüdva volüümi ja mati tekstuuri soovijatel on võimalus proovida uut revolutsioonilist kuiva šampooni Dry Me, lopsakat volüümi pakub Root Shot, mis tõstab juukseid juurtest alates, Sugar Lift lisab suursuguse volüümika tekstuuri ja Perfect Me loob vastupandamatult siidised juuksed. 

Olge väljenduslik, visuaalne, loominguline ja valmis oma stiiliga sõnumit edastama.

Toodete aroomibukett on rikastatud õhkkergete lilleliste nootidega, mida on täiustatud puhaste, luksuslike merevaigutoonide ja peene merehõnguga.

Soengute eest hoolitsesid Wella Professionalsi tippjuuksurid – Krista Adrat, Katrin Soosalu, Ilja Komarov ja Anneli Soonberg, kes sättisid inspireerivad soengud modellidele. Jumestustiimi eest hoolitses Meelis Krik ja hoogsat etteastet pakkusid säravad La-La Ladies lauljad.

EIMI tooted on saadaval parimates juuksurisalongides ja kosmeetikakauplustes üle Eesti. Vaata täisgaleriid Wella Professionalsi FBst

Juba sel laupäeval, 24.10 on Kanal 2 saates “Hooaeg” kell 10.45 eetris meeleolukas ülevaade.