EKSPERDI NÕUANNE: mis vanuses milliseid iluprotseduure teha? Võitja loositud!

EKSPERDI NÕUANNE: mis vanuses milliseid iluprotseduure teha? Võitja loositud!

20aastaselt on naisel nägu, mille andis talle loodus, kuid milline on välimus 50aastaselt, sõltub juba endast. Sellest, millises vanuses milliseid iluprotseduure eelistada, rääkisid Eesti suurima ilukliiniku vipMedicum arstid – terapeut-kosmetoloog Anastasia Šananina ja nahaarst-kosmetoloog Nikolai Pisarev.

20aastaselt on naisel nägu, mille andis talle loodus, kuid milline on välimus 50aastaselt, sõltub juba endast. Sellest, millises vanuses milliseid iluprotseduure eelistada, rääkisid Eesti suurima ilukliiniku vipMedicum arstid – terapeut-kosmetoloog Anastasia Šananina ja nahaarst-kosmetoloog Nikolai Pisarev.

VANUS 20+

Selles vanuses on tähtis pöörata tähelepanu näonaha puhastamisele ja niisutamisele. Just siis on aktuaalne ka akne ravi ning tänapäeva tehnoloogia aitab kiirelt ja ohutult lahendada seda probleemi ka laserraviga.

„Sellises noores eas ei tee me kunagi ettepanekut kasutada „raskeväge”,” lisab Nikolai Pisarev. „Meie teenuste arsenalis on olemas suurepäraseid ja täiesti ohutuid kergeid protseduure, mille eesmärgiks on eelkõige naha puhastamine ja jume parandamine. Jutt käib mitmesugustest hooldusprogrammidest. Esimese asjana on tähtis tulla spetsialisti juurde konsultatsioonile, et saaksime koostada individuaalse nahahooldusprogrammi.”

TO-DO protseduurid

*Hydra Facial programm probleemsele tsoonile
*Näohooldused
*Laserravi

Hooldused alates 44 €

VANUS 25+

„Pärast 25. eluaastat pöörame kogu tähelepanu naha vanuseliste muutuste ennetamisele,” jutustab Anastasia Šananina. „Injektsioonilistest meetoditest täidavad seda ülesannet mesoteraapilised multivitamiinikokteilid, mis suurepäraselt värskendavad jumet. Mõnedel juhtudel, näiteks siis, kui patsient palju päevitab või suitsetab, on näidustatud biorevitalisatsioon – naha küllastamine hüaluroonhappega, sest nahk kaotab seda palju kiiremini. Turgor väheneb, tekivad esimesed kortsukesed. Ilusüstid selles vanuses kõigile näidustatud ei ole. Meil on suurepäraseid aparaatseid meetodeid. Üks neist on kuulus Ameerika protseduur HydraFacial, mille abil saab mitte ainult efektiivselt nahka puhastada ning aidata vabaneda aknest ja suurenenud pooridest, vaid ka parandada jumet, eemaldada peeneid kortsukesi ning muuta nahka pringimaks. Toimet on märgata juba pärast esimest protseduuri. Üha tihedamini kuuleme klientidelt tagasisidet, et nad peavad kasutama vähem jumestuskreeme ja teisi maskeerivaid tooteid, sest nüüd on neil ideaalne ühtlane jume.”

TO-DO protseduurid

*Mesoteraapia
*Biorevitalisatsioon
*Hydra Facial koorimine

Hydra Facial näohooldus hind alates 55 €

VANUS 30+

„Kolmekümnendates aastates patsientide puhul hakkame kasutama aktiivselt injektsioonilisi meetodeid nagu botuliinteraapia, et kaotada miimikakortse ja hoida ära nende süvenemist, ning täitesüstid, et tekitada volüümi ja täita nina-suuvolti,” räägib Nikolai Pisarev. „Kui klient pole injektsioonideks veel valmis, aitab suurepäraselt kõigi meie klientide poolt armastatud endosfääriteraapia. Protseduuril ei ole vastunäidustusi, see parandab naha mikrotsirkulatsiooni ja tõstab kudesid. Pärast kuuri läbimist näoovaal pinguldub, topeltlõug väheneb ja peened kortsud silenevad. Kui regulaarselt kosmetoloogi külastada, on võimalik säilitada noorust ja ilu pikaks ajaks ning küpses eas ei teki vajadust mingite radikaalsete meetodite järele.”

TO-DO protseduurid

*Endosfääriteraapia näole
*Botuliiniteraapia

Endospheres Therapy näole hind alates 34 €

VANUS 40+

„Pärast 40. eluaastat koostame spetsiaalsed ilu taastamise programmid, mis arvestavad patsiendi eluviisi ja naha seisundit. Enamikul juhtudest hõlmavad need ka näoovaali pinguldamist. Selle eesmärgi täidavad hästi spetsiaalsed niidid, mis on imenduvad ja täiesti ohutud. Kuigi me kasutame neid aktiivselt ka nooremate puhul, on see protseduur vägagi näidustatud neljakümnendates aastates patsientidele, kui näo alumise kolmandiku koed hakkavad märkimismäärselt alla vajuma. Kudede tõstmine niitide abil on tänapäeval suurepäraseks alternatiiviks näo kirurgilisele tõstmisele. Äärmiselt oluline on säilitada individuaalsus! Ma ei poolda ebaloomulikkust,” räägib Anastasia Šananina. Kosmetoloogi ülesanne on aidata patsiendil näha ennast justkui mitme aasta vanusest peeglist. Loomuliku, värskema ja nooremana.

TO-DO protseduurid

*Mesoniidid
*Täitesüstid
*Plasmateraapia

Mesoniidid  1 tk alates 39 €

VANUS 50+

„Selles vanuses patsientide puhul pöörame erilist tähelepanu nende ootustele,” räägib Nikolai Pisarev. „Kui naine pöördub meie poole esimest korda ja ta pole kunagi varem aparaatseid noorendamismeetodeid kasutanud ega ilusüste teinud, ning tegemist on väljakujunenud vanadusilmingutega, siis oleks ekslik arvata, et abi saab mingist ühest võluprotseduurist. Siin läheb tarvis kompleksset lähenemist. Botuliintoksiini süstid „avavad silmad” ja siluvad sügavaid kortse, noorendavad kaela. Hüaluroonhappe baasil valmistatud täiteained taastavad volüümi ning spetsiaalsed niidid pinguldavad nägu ja muudavad kontuurid selgemaks. Biorevitalisatsioonikuur niisutab nahka, parandab jumet ja turgorit. HydraFacial anti-age programm parandab näonaha toonust.

TO-DO protseduurid

* Aptos niidid
* Operatsioonivaba kontuurplastika
* HydraFacial anti-age programm

Naine võib olla hurmav igas vanuses. Säilitades individuaalsuse ja omapära, aitame neiudel ja naistel püsida mitte ainult kaunite, vaid ka õnnelikena.  

Broneeri aeg vip Medicumi spetsialisti juurde telefonil 659 0231. 

VÕIDA TASUTA PROTSEDUUR!

Kuid tahad võita tasuta Hydra Facial protseduuri, siis pane kommentaariks oma soov ja loosime juba 25.04 välja võitja, kes saab tasuta selle mõnusa värskendava 79eurose hoolduse.

 

VÕITJA LOOSITUD! Palju õnne, Kadri ( kommentaar 24.04 kl 23.00), võtame sinuga emaili teel ühendust.