Emma Watson valib punase vaiba asemel rohelise

Emma Watson valib punase vaiba asemel rohelise

Noor Inglise näitlejanna Emma Watson kasutab oma kuulsust ära selleks, et muuta maailma paremaks paigaks. Kui siiani on ta silma paistnud naiste võrdõiguslikkuse eest hea seistes siis hiljuti lisandus tema huvialadesse ka keskkonnasäästlikkuse  teema.

Noor Inglise näitlejanna Emma Watson kasutab oma kuulsust ära selleks, et muuta maailma paremaks paigaks. Kui siiani on ta silma paistnud naiste võrdõiguslikkuse eest hea seistes, siis hiljuti lisandus tema huvialadesse ka keskkonnasäästlikkuse teema.

Peale dokumentaalfilmi “The True Cost” vaatamist hakkas Emma mõistma tegelikku hinda, mis saab makstud keskkonna arvelt iga kord, kui ostame riideid. Dokumentaalfilm liigutas naist niivõrd, et ta sai sellest tõuke alustada riiete disainimist eetilisele ja loodussõbralikule rõivabrändile People Tree. Emma eesmärgiks on edendada rohelist, mitte punast vaipa. “Stiilsed disainerrõivad ei tohiks olla loodud karusnahast ega sisaldada keskkonda kahjustavaid kemikaale.” Hiljuti käis Emma isiklikult kohal ka Bangladeshis, et näha, kuidas sealsed kiirmoe otstarbeks loodud riided valmivad, ja kohtuda inimestega, kes selle suure töö seal ära teevad. 

Emma isiklikku riietumisstiili kirjeldab minimalistlikus võtmes naiselikkus, mis mõjub alati väga elegantse, isikupärase ja stiilsena. 

 

Allikas: teenvogue.com