EMULSIOON, MIS TEEB probleemse näonahaga lõpparve

EMULSIOON, MIS TEEB probleemse näonahaga lõpparve

Üheks suurimaks iluveaks võib pidada probleemset näonahka, mis erinevatel põhjustel väga paljusid naisi morjendab. Suuresti sõltub see, kui hea on meie näonahk, sellest, milline on meie eluviis, kui tervislikult me toitume, kui palju vett päeva jooksul tarbime või milliseid kreeme ja meigitooteid kasutame. Paraku ei pruugi aga mitte alati kõige eelmainitu õigesti tegemine tagada meile veatut näonahka. 

Tänapäeva kosmeetikatööstus on arenenud aga sinnamaale, kus igale probleemile võib leida lahenduse. Nimelt on turule jõudnud uus Laboratoires Renophase emulsioon probleemsele näonahale, mille kasutamisest on leidnud oma nahale uue hingamise väga paljud kliendid. Nii väikeste vistrike kui ka põletikuliste kollete eest hoolitsemine tähendab tegelemist mitmete teguritega, teiste hulgas sellega, et stimuleerida rakkude uuenemist, eemaldada pooride blokeering, vähendada rasu tootmist ja bakterite kasvu. Eelmainitut võib pidada põhjuseks, miks on Laboratoires Renophase arendanud vistrikuvastase valemi, mis koorib ja puhastab nahka, nii et avaneb taas võimalus nautida terve naha sära. 

Emulsioon on väga hea vahend akne raviks ja selle ennetamiseks, normaliseerides rasunäärmete tööd, samas toimides põletikuvastaselt ning ahendades laienenud poore.

Sobib: probleemne nahk, laigud, väikesed vistrikud ja põletikulised kolded. Rasusele nahale.

Kogus: 50 ml

Tartu Ülikooli Kliinikumi Nahahaiguste kliiniku nahaarstid soovitavad. 

Rohkem infot leiad SIIT