Ilu ja mood

toob teieni Zalando

ENNE-PÄRAST FOTOD: SELLISEID TULEMUSI toob FOTONA 4D lasernoorendus

sisuturundus

Kui mõni naine oma vanuse kohta liiga hea välja näeb, arvatakse ikka, et ta on ilusüste teinud. See ei pruugi aga sugugi nii olla, sest tänapäeva esteetiline meditsiin pakub mitmeid erinevaid võimalusi vananemise aeglustamiseks. Lasernoorendamist peetakse õigusega ilumaailma lipulaevaks.

vipMedicum on juba üle kümne aasta olnud turul juhtiv laserprotseduuride tegija. Fotona moodsa lasertehnoloogia pakutav 4D-lasernoorendus on klientide suurim lemmik. See mittekirurgiline meetod pehmendab sügavaid ning silub peenemaid pindmisi kortse, ühtlustab naha tooni ja tekstuuri ning parandab toonust.

 

Protseduuri jooksul läbitakse neli erinevat etappi:

Esimene etapp: SmoothLiftin™ on näonaha pinguldamine suuõõne limaskesta kaudu. Tänu erbiumlaseri ainulaadsele mitteablatiivsele režiimile saame limaskesta kaudu nahakudesid sügavuti soendada. Selle tulemusel tõmbuvad väljaveninud kollageenikiud kokku ning stimuleeritakse ka uue kollageeni teket. Mõju avaldub naha toonuse ja elastsuse paranemises ning nina-huule vao pehmenemises, mida on kohe märgata ning mis on võrreldav täiteaine efektiga.

Teine etapp: FRAC3® on neodüümlaseri unikaalne programm, mis annab sügavale naha sisse väikeseid kõrge temperatuuriga punktikesi-fraktsioone. Tulemuseks on naha tooni ja jume ühtlustumine, eriti just punetuse vähenemine.

Kolmas etapp: PIANO® unikaalne ülipikk laserimpulss soojendab kudesid täies ulatusest väljast sissepoole ning seab fookuse just sügavamate kudede noorendamisele. Ülipikk laserimpulss soojendab kudesid ühtlaselt ja sügavuti, tagades seeläbi kudede pingulduse ning lifting-efekti.

Neljas etapp: SupErficial™ on nahapinna poleerimine. Ülipindmise koorimise eesmärk on kõrvaldada nahalt ebatäiused ja muuta see sametiselt pehmeks.

VipMedicum

 

Kiire ja pikaajaline tulemus

Fotona 4D-protseduur sobib hästi neile, kes soovivad oma nahka värskendada ja pinguldada, vähendada nina- ja suupiirkonna kortse ning neile, kes ei soovi veel ilusüste teha. Pisut vanemate naiste puhul on aga 4D-laserprotseduur hea võimalus kollageeni tootmise käivitamiseks, mis annab täiusliku tulemuse, kui soovitakse hiljem teha juurde ilusüste. See, et vanusega kaotab nahk toonuse, elastsuse ja sära ning tekivad kortsud, ei ole saladus. 4D-noorendamise neljaastmeline tehnoloogia taastab ja stimuleerib naha kõiki kihte. Protseduur ei sega sinu elurütmi, kuna taastusaeg praktiliselt puudub. Nädala jooksul peaks vältima vaid sauna ja spaakülastusi ning tugevamat higistamist. Kerget meiki võib näole kanda juba järgmisel päeval ning loomulikult peaks kaitsma nahka UV-kiirguse eest. Igal oma naha noorusest hoolival naisel peaks SPF-kaitsekreem olema kasutusel aastaringselt. Kindlasti tasub küsida nõu vipMedicumi spetsialistidelt, milliseid kodukosmeetika tooteid kasutada, et tulemust pikemalt säilitada. Kogenud spetsialistid aitavad valida parima lahenduse ning just seetõttu võiks enne lõpliku otsuse tegemist käia konsultatsioonis.

VipMedicum

Olenevalt naha seisundist ja probleemidest on soovitatav protseduuri teha 1–3 korda, intervalliga üks kuu. Kauni tulemuse säilitamiseks tuleks protseduuri korrata kord aastas.

Selliseid tulemusi annab Fotona 4D:

Uuri lisa ja broneeri aeg: vipmedicum.ee

Ilu ja mood

toob teieni Zalando