ETTEVAATUST: vale huulepalsam kahjustab sinu huuli

ETTEVAATUST: vale huulepalsam kahjustab sinu huuli

Külmal perioodil kipuvad huuled kergesti lõhenema ja kuivama ning paljud naised otsivad abi huulebalsamist, mis peaks huuli külma eest kaitsma ning niisutama. Paraku aga poes müüdavad huulebalsamid huuli ei ravi, vaid hoopis tekitavad sõltuvust!  Põhjus on lihtne – tavalised huulebasamid sisaldavad aineid, mis niisutavad huuli vaid ajutiselt ja kokkuvõttes mingit kasu neist ei ole.

Külmal perioodil kipuvad huuled kergesti lõhenema ja kuivama ning paljud naised otsivad abi huulepalsamist, mis peaks huuli külma eest kaitsma ning niisutama. Paraku aga poes müüdavad huulepalsamid huuli ei ravi, vaid hoopis tekitavad sõltuvust!

Põhjus on lihtne – tavalised huulepalsamid sisaldavad aineid, mis niisutavad huuli vaid ajutiselt ja kokkuvõttes mingit kasu neist ei ole.

Eksperdid väidavad, et tegelikult tuleks seesugustest “ravipulkadest” hoopis eemale hoida ja looduslikke alternatiive eelistada. Kui huulepalsam sisaldab aineid nagu alkohol, mentool, kamper ja fenool, siis seda osta ei tasu. Selliseid aineid sisaldavad huulepalsamid annavad esialgu huultele mõnusa leevendust pakkuva tunde, kuid tegelikult muudavad need huuled hoopis kuivemaks ja kõige kurvem on see, et sul tekib sõltuvus. 

Mida siis teha, kui huuled on kuivad? Kasuta vaseliini! See on kõige looduslikum ja mõnusam viis oma huuled ka külmal ajal niisutatuna hoida.

Allikas: Sheknows