EURONICSI FOTOEPILAATORITEGA ei nõua ilu enam ohvreid

Siidised ja siledad sääred kuuluvad iga endast lugupidava naise kohustuslikku ilunimekirja. Tänapäeva tehnoloogia on arenenud sinnamaale, et võimaldab meil väga lihtsate ja valutute meetodite abil unelmate säärte omanikuks saada.

Siidised ja siledad sääred kuuluvad iga endast lugupidava naise kohustuslikku ilunimekirja. Tänapäeva tehnoloogia on arenenud sinnamaale, et võimaldab meil väga lihtsate ja valutute meetodite abil unelmate säärte omanikuks saada.

Kui siiani on karvade eemaldamine sinu jaoks olnud kui üks tõeliselt tülikas ja valulik protseduur, siis nüüd oleks aeg oma piinadele lõpp teha ja kaasata oma koduste ilurutiinide sekka imepärane karvaeemaldusvahend – fotoepilaator. Ilu ei nõua enam ohvreid!

Tulemuse tagab valgusimpulss

Fotoepilaatorite ajalugu ulatub 15 aasta tagustesse aegadesse. Kui esmalt oli see toode üksnes professionaalide pärusmaa, siis nüüdseks on tootjad otsustanud paisata need võlumasinad müüki ka laiemale turule. Igaüks meist võib koduses atmösfääris karvadest vabandeda viisil, millega siiani oleme harjunud vaid ilusalonge külastades, reeglina ühe korra eest kopsakaid summasid välja käies. Fotoepilaatorite näol on tegu intensiivsete valgusimpulsside tehnoloogiaga, mille valguspõhist karvaeemaldust peetakse maailmas üheks tõhusaimaks. Võrreldes teiste karvaeemaldusvahenditega seisneb fotoepilaatorite eelis selles, et karvade tagasikasvamine on märksa aeglasem ja hõredam. Fotoepilatsiooni käigus saadetakse läbi naha valgusimpulss, mis neeldub karvasibulas ja tungib kasvutsooni. Selle tulemusel sibulast enam samaväärset karva tagasi ei teki. Peale igat protseduuri muutub nahk puhtamaks, kuni kõik karvad on püsivalt eemaldatud.

Epileerimine on individuaalne

Soovitud tulemuse saamiseks võib vajalike protseduuride arv olla väga individuaalne. See sõltub nahatüübist, karvade värvist ja struktuurist, samuti vanusest ja hormonaalsest seisundist. Keskmiselt on ühe valguskassetiga võimalik epileerida mõlemad jalad, käed, kaenlaalused ja bikiinipiirkond. Euronicsi toodete hulgast leiate suurel hulgal erinevaid fotoepilaatoreid, mille kirjeldustest on soovitatav välja valida just enda jaoks sobiviam. 

Kindlasti tuleks silmas pidada fakti, et fotoepilatsioon ei sobi reeglina tumeda ja päevitunud nahaga inimestele, mistõttu on just sügis parim aeg, millal see toode oma ilurutiinidesse kaasata. Näiteks Beureri SatinSkin™ seadmetele on sisse ehitatud UV-kaitse ja kaks-ühes nahatüübi ja nahakontakti andur, mis kontrollib töödeldavat piirkonda ning võimaldab epilatsiooni ainult sobiva nahavärvi korral. 

Uuringud on näidanud, et juba 3–4 kasutuskorraga on võimalik karvu vähendada kuni 50%. Valguslamp valgustab 7 cm2 ala korraga. Keskmiselt 26 minutiga saab epileerida kogu keha. Jääva tulemuse saavutamine eeldab mitut protseduuri, sest karvad kasvavad kolmes eri faasis: aktiivne, puhkav ja väljakukkuv. Efektiivne epilatsioon toimub ainult aktiivses kasvufaasis.

Fotoepilatsiooni plussid:

● Püsiv tulemus 

● Valutu, ohutu

● Vabastab vahatamisest ja raseerimisest

● Ideaalne lahendus sissekasvanud karvadele ja tundlikule nahale

● Juba peale 3–4 protseduuri väheneb karvade kasv rohkem kui 50%

● Kliiniliselt testitud ja arstide poolt soovitatud

 

SalonPro System IPL fotoepilaator, Beurer, Tootekood: IPL10000+

Püsiv karvaeemaldus intensiivse pulseeriva valguse ja kliiniliselt katsetatud tehnoloogiaga. Epilaator on mõeldud kõikidele kehapiirkondadele. Kõige suurema valgussähvatuste arvuga (250 000 valgussähvatust) fotoepilaator. Eluaegne lamp, millega lisakulusid ei kaasne. Ei ole mõeldud kasutamiseks tumedal nahal.

Hind: 399 €

Silk’n Glide fotoepilaator, Silk’n, Tootekood: GL3PE3B001

Ideaalseks kasutamiseks mõeldud kehapiirkonnad: kaenlaalused, bikiinipiirkond, käed, jalad, nägu, õlad ja rindkerepiirkond. Glide pakub viietasemelist kiirust: 1 (madalaim) kuni 5 (kõrgeim). Sobib ka tumedamale nahatüübile. 

Hind: 159,99 €

SatinSkin Pro IPL7000 fotoepilaator, Beurer, Tootekood: IPL7000

Beurer SatinSkin™ sobib kaenlaaluste, bikiinipiirkonna, käsivarte, jalgade ja ka näo epileerimiseks. Beurer SatinSkin IPL7000 on disainitud küll spetsiaalselt naistele, kuid sobib ka meestele, näiteks rinnakarvade eemaldamiseks. Soovitud tulemuse saavutamiseks tuleb epileerimist rohkem korrata.

Hind: 199,99 €

Fotoepilaator Lumea, Philips, Tootekood: SC2009

Philips Lumea IPL on kõige tõhusam juhtmeta IPL-lahendus, mis väldib karvade taaskasvu näol ja kehal. Regulaarsed õrnad valgusimpulsid hoiavad nahka iga päev siidpehmena. Kasutage seadet julgelt näokarvade (ülahuulelt, lõualt ja põskedelt) ja kehakarvade eemaldamiseks (sh jalgadelt, kaenlaalustelt, bikiinipiirkonnast, kõhult ja kätelt). 

Hind: 499,99 €


Philips Lumeal on viis reguleeritavat valgusenergiaseadistust, mis tagavad õrna, kuid efektiivse töötlemise. Korrektse kasutamise korral on Philips Lumea IPL-töötlus ohutu ja õrn ka tundlikul nahal ja/või kehaosadel. Kasutage kindlustundega karvade eemaldamiseks kaelast allapoole jäävates kehapiirkondades: sääred, kaenlaalused, bikiinipiirkond, käsivarred ja kõht. 
Hind: 299,99 €

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar sügis 2015