FENG SHUI EKSPERT: kulmukuju reedab naise seksuaalsuse

FENG SHUI EKSPERT: kulmukuju reedab naise seksuaalsuse

Mida paljastavad kulmud meie iseloomu ja olemuse kohta? Feng shui ekspert Priya Sher usub, et ainuüksi inimest vaadates, on võimalik tema kohta nii mõndagi huvitavat välja lugeda! Priya sõnul peegeldavad kulmud meie südant, seksuaalset energiat, suhet oma partneriga, suhteid oma lähedastega ning võimekust, andekust ja iseloomu.

Mida paljastavad kulmud meie iseloomu ja olemuse kohta? Feng shui ekspert Priya Sher usub, et ainuüksi inimest vaadates on võimalik tema kohta nii mõndagi huvitavat välja lugeda! Priya sõnul peegeldavad kulmud meie südant, seksuaalset energiat, suhet oma partneriga, suhteid oma lähedastega ning võimekust, andekust ja iseloomu.

Allpool on välja toodud Priya Sheri kirjeldused erinevate kulmukujude kohta – loe, mida ta sinu kulmude kohta räägib!

1. Kaarjad kulmud – loominguline ja spirituaalne inimene. Sa armastad vaikust ja rahu ning looduses viibimist. Reisimine mõjub sulle alati positiivselt ja annab uusi ideid ja inspiratsiooni.

2. Sirged kulmud – enesekindel ja otsekohene inimene. Sirgete kulmudega naised võivad karjääriredelil kõrgele tõusta, nad ei karda väljakutseid ja saavad probleemidest uut energiat. Sulle ei meeldi rutiin, sul on vaja uusi väljakutseid, mille poole pürgida. 

3. Kolmnurksed kulmud – tundlik ja eraklik, tihtipeale põikpäine. Naudid üksiolemist ja solvud kergesti. Kui endale miskit pähe võtad, on sind väga raske ümber veenda.

4. Paksud kulmud – see peegeldab kõrget seksuaalset energiat, tegu on kirgliku ja emotsionaalse inimesega. Eraelu ja suhted on sinu jaoks olulisemal kohal kui karjäär.

5. Kitsad kulmud – naiselik ja õrna iseloomuga inimene. Välimus on sinu jaoks väga oluline ning võimalusel investeerid sa sellesse ka suuri summasid. Sinu jaoks on pere loomine olulisem kui töö ja iseseisvalt omale nime tegemine.

6. Kõrged kulmud (vahe silmade ja kulmude vahel on suur) – kõrgete kulmudega inimesed on väga loomingulised, sageli kaotavad nad oma unistuste maailmas reaalsustaju. Rahaasjades ei ole sellised inimesed just kõige oskuslikumad.

7. Madalad kulmud (vahe silmade ja kulmude vahel on väike) – väga ettevaatlikud ja kalkuleerivad inimesed, kellel kulub otsuste tegemiseks väga kaua aega. 

8. Kui üks kulm on teisest kõrgemal – kui naise parem kulm on kõrgem kui vasak, siis on ta suhtes kontrolliv osapool. Kui aga mehe vasak kulm on kõrgem, siis on mees suhtes kontrolliv osapool.

Allikas: MarieClaire