FIGUUR POLE ENDINE peale emakssaamist? Appi tuleb krüolipolüüs!

FIGUUR POLE ENDINE peale emakssaamist? Appi tuleb krüolipolüüs!

Krüolipolüüs ehk krüoteraapia on viimastel aastatel kõvasti populaarsust kogunud mitteinvasiivne figuuri korrigeerimise meetod. Sellest räägivad nii sünnitusjärgselt supervormi saavutanud naised kui ka fitnesskuningannad. Milles peitub krüoteraapia edu võti ning milliseid iluvigu sellega lihvida saab?

 

Krüoteraapia on imeline võimalus ja ohutu alternatiiv rasvaimule, mis aitab soovitud piirkondades ümbermõõtu vähendada. Protseduur sobib normaalse kehakaaluga või kergelt ülekaalulise inimese probleemsete kehapiirkondade salendamiseks. Kõige tüüpilisemad naiste probleempiirkonnad on reied ja kõht, sest väidetavalt sulab just nendest piirkondadest rasv kõige aeglasemalt. Juba ühest protseduurist on abi ning see vähendab rasvkudet kuni 30% võrra. Jägmise protseduuri saab teha umbes 45 päeva möödudes ning maksimaalselt võib ühte piirkonda teha kolm protseduuri. Meetod seisneb kindla piirkonna rasvkoe külmaga mõjutamises. Kuna rasvarakud on eriliselt külmatundlikud, siis toob see kaasa rasvarakkude järkjärgulise hävinemise. Surnud rasvarakud väljuvad inimesed organimist läbi lümfisüsteemi paari kuu jooksul. Kui enamik tulemuslikke kehaprotseduure eeldavad ka inimese enda täiendavat panust tulemuse saavutamiseks, olgu selleks siis rohke vee joomine, toitumise jälgimine või sportimine, siis krüolipolüüsi tulemuslikkuse juures need suurt rolli ei mängi. Küll aga tuleb kindlasti kasuks kogu keha üldise toonuse tõstmine.

Anne-Mai: “Krüoteraapia oli minu keisrilõike puhul ainus lihtne lahendus!”
Anne-Mai (38) sai kaks aastat tagasi teise lapse keisrilõikega. „Esimesel aastal lootsin, et keisrilõike kohale tekkinud rasvapolster läheb ise ära. Seda aga ei juhtunud, kuigi olin ise normaalkaalus tagasi. Kui arsti juures käisin, siis rääkisin oma murest ja sain teada, et tingituna keisrilõike armist ei pruugi ma kunagi sellest kõhuvoldist vabaneda, sest koed võivad olla kahjustatud. Olin kuulnud, et sellises olukorras tehakse rasvaimu, aga õnneks teadis sõbranna soovitada, et hoopis lihtsam ja valutum protseduur on krüoteraapia. Nii ma siis pöördusingi vipMediumi poole. Protseduur ise kestis umbes tund aega, mille jooksul võeti minu rasvapolster aparaadi otsikuga tugeva vaakumi haardesse ning jahutati seda kuni -8 kraadini. Peale protseduuri ei olnud mingit ebamugavustunnet, aga teisel päeval oli kõht sellest kohast pisut tuim ja paistes. Tunne oli veidi ebamugav ja kihelev, eriti öösel, justkui sipelgad jookseks naha vahel. Viiendaks päevaks oli paistetus alanenud ja märkasin, et rasvavoldi alt oli esimest korda peale emakssaamist keisrilõike armi näha. Ühe protseduuri tulemus oli parem kui mitmeaastase trenni tulemus. Olen rahul!

vipMedicumi ilusaadik Marita Mihhailova: „Minu ilumuutused pole lõppenud!”

Marita (30) on alati sale ja sportlik olnud, kuid sellele vaatamata ei olnud ka tema oma kehaga rahul. Juba seitse aastat on naine emarõõme nautinud, kuid samas pidanud oma kõhtu häbenema, sest muidu saleda naise kõhtu kattis väike rasvapolster ja rasedusarmid. Ta osales vipMedicumi kampaanias ning kandideeris kliiniku ilusaadikuks ja nii ta paljude kandidaatide seast välja valitigi. „Mulle tehti kõigepealt krüolipolüüsi protseduur ning seejärel korrigeeriti tulemust Endospheres Therapyga.” Naine jäi tulemusega rahule ja ütleb, et naba ümbrus oleks justkui rosinaks kokku kuivanud. „Ilukliiniku vipMedicum ilusaadikuna pole ilumuutused sellega lõppenud! Mind ootab ees armide laserlihvimine kõhule, kus eemaldame rasedusjärgsed kortsukesed naba ümbert, et saavutada sile kõht. Ootan põnevusega nii protseduuri kui tulemust,” räägib Marita. 

Marita muutustele saab kaasa elada vipMedicumi Facebookis

 

Krüolipolüüsi spetsialist Mari Karpender: „Meie aparaadiga külmutatud rasvarakud ei tule enam tagasi!”

Kogenud vipMedicumi krüolipolüüsi spetsialist Mari Karpender ütleb, et protseduur aitab just selliste piirkondade puhul, millest trenniga jagu ei saa, ning on efektiivne lokaalsete rasvaladestuste vähendamiseks. „Tulemused on püsivad, kuna külmutatud rasvarakud ei tule tagasi,” ütleb spetsialist ning lisab, et peale mõningase tuimuse või tundlikkuse ei kaasne sellega suuremaid kõrvalmõjusid. 

„Me kasutame Hispaania firma Cocoon Medicali aparaati, mis võtab rasvapolstri tugevasse vaakumisse ning on seetõttu suuteline rasvkoe temperatuuri viima võimalikult madalale,” selgitab Mari ning annab ka vastuse, miks just vipMedicumi aparaati on paljud kiitnud.  „Paljude teiste krüoaparaatide puhul vaakumit ei teki, vaid kasutatakse külmutatud otsikut, millega naha peal liigutakse. See aga tähendab seda, et vereringe toimib täielikult edasi ja soojendab kudet edasi, sellel ajal, kui me seda jahutada üritame.”

Et krüolipolüüs paremat tulemust annaks, soovitab Mari teha lisaks lümfitegevust stimuleerivat Endospheres teraapiat. See teraapia valiti aasta tagasi ka ilutoodete võistluse „Buduaari Lemmik” parimaks iluprotseduuriks. „Kuna krüolipolüüsi puhul külmakraadidega hävitatud rakud väljutatakse organismist lümfi kaudu, siis on soovitatav teha lümfi stimuleerivaid protseduure. Endospheres on selleks ideaalne!” Endospheres teraapia on mõnus massaažilaadne protseduur, kus kompressioonvibratsiooni mehhanismiga stimuleeritakse lümfiringlust, ühtlustatakse rasvkudet ja parandatakse ka vereringet. See aitab tulemust kiiremini saavutada ning ühtlasi pinguldab ka nahka. Lisaks kehaprotseduuridele kasutatakse Endospheres protseduuri ka lõtvunud näonaha pinguldamiseks. 

Uuri krüolipolüüsi ja Endospheres teraapia kohta lähemalt vipMedicumi veebilehelt.