Fotod! Eesti esimene H&M on nüüd avatud

Fotod! Eesti esimene H&M on nüüd avatud

Laupäeval, 14. septembril kogunes üle 1500 H&Mi fänni Rocca al Mare kaubanduskeskusesse, et saada osa Eesti esimese H&Mi poe suurest avamisest.

Laupäeval, 14. septembril kogunes üle 1500 H&Mi fänni Rocca al Mare kaubanduskeskusesse, et saada osa Eesti esimese H&Mi poe suurest avamisest.

Lindi lõikasid läbi H&Mi Baltikumi ja Soome turu eest vastutav Marika Pyykkö, poejuhataja Evelin Kollo ning piirkonna juhataja Mikko Alatalo. “Meil on hea meel Eesti esimene H&Mi kauplus lõpuks ometi avada; see on olnud tõeliselt tore päev, millega on kaasnenud ka suurepärane tagasiside klientidelt,” ütles Marika Pyykkö. “Me oleme uhked oma tööka meeskonna üle, sest inimesed ja mood ongi meie brändi edu võtmeks,” lisas ta.

Kogu üritus möödus meeliülendavas õhkkonnas. Põnevil kliendid nautisid ostlemist ning meeskonna sõbralikku teenindust. Meeleolu lõi DJ Heidy Purga, kes on lisaks oma muusikaentusiasmile tuntud ka stiiliikooni ja trendimäärajana.

H&Mi kauplus pakub laia valikut kogu perele: naistele, meestele, teismelistele ning lastele. Ligi 2500 ruutmeetril laiuv kahekorruseline kauplus pakub parimat kvaliteeti parima hinna eest ning uut kaupa saabub poodi iga päev.

Eesti esimene H&Mi kauplus asub Rocca al Mare kaubanduskeskuses, aadressil Paldiski mnt 102. Pood on avatud iga päev 10.00-21.00. H&M jätkab laienemist Eestis, sel sügisel avatakse kauplus nii Postimajas kui ka Kristiine Keskuses.

Vaata allpool ka pilte!