FOTOD: GRETE PAIA KUUM lavavälimus sündis viimasel hetkel

Buduaar

Erlend Štaub

Lauljatar Grete Paia esitles räppar Pluutoga neljapäevasel EFTA galal oma tuliuut singlit “Johnny Bravo”. Selgub aga, et lauljanna kuum lavariietus sai kindlalt paika üsna piiripealsel hetkel.

“Ma veel neljapäeva hommikul ei teadnud, kas see riietus mulle üldse selgagi läheb,” kostis lauljanna pärast singliesitlust Buduaarile, et ta polnud üldse kindel, kas dressikomplekt on talle paras. Nimelt saabus see temani alles esinemisega samal päeval.

Selgub, et Grete Paia on suur interenetipoodides ostleja ning ka tema retrolik Kappa dressikomplekt on pärit Asose veebipoest. “Mul on päris mitmed esinemisriided sealt tellitud, näiteks muusikaauhindadel kandsin samuti Asosest pärit riietust,” lisas lauljanna.

Muide, paljud Grete kleidid ja kaunid rõivakomplekti pärinevad aga Kuressaares asuvast poest nimega Grete pood, mille perenaine on lauljanna ema.

Foto: Sigrid Tamme

Grete Paia ja Pluuto ühine lugu “Johnny Bravo” heidab pilgu tänapäeva suhtekeeristele. “Soovitakse kõike kohe nullist sajani, olles ise segaduses, mõnikord ka endid lõhkudes. Lõpuks leiad end taas alguspunktist – a kuidas sa tead, mida ma tahan, kui ma ei tea seda ise ka? Nagu ütlevad ka laulusõnad,” kommenteeris lugu ja videot laulja Grete Paia.

Vaata ka Grete Paia ja Pluuto värsket muusikavideot: