Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD: HOLLYWOODI kõige stiilsemate tätoveeringutega naised

Kui lasta oma kehale jäädvustada märk tätoveeringu näol, siis kindlasti tuleks idee eelnevalt põhjalikult läbi mõelda, sest vaid üks nahk on meile antud ning seda, mis kord tehtud on, enam tagasi muuta ei saa. Väikesed tätoveeringud, mis on professionaalselt tehtud, võivad aga vägagi stiilselt mõjuda.

Kui lasta oma kehale jäädvustada märk tätoveeringu näol, siis kindlasti tuleks idee eelnevalt põhjalikult läbi mõelda, sest meile on antud vaid üks nahk ning seda, mis kord tehtud on, enam tagasi muuta ei saa. Väikesed tätoveeringud, mis on professionaalselt tehtud, võivad aga vägagi stiilselt mõjuda.

Naiste puhul kehtib siinkohal üks lihtne reegel - vähem on rohkem! Üks või paar väikest perfektselt joonistatud tätoveeringut on just see piir, mille ületamine muutub pisut riskantseks, sest tulemus võib lihtsalt inetu jääda.

Paljud Hollywoodi staarid on lasknud oma kehale jäädvustada erilise tähendusega märke, mis nende endi jaoks omavad kindlat sõnumit ja kannavad mälestust. 

Kui sa oled mõelnud, et sooviksid endale tätoveeringut teha, ent pole oma otsuses veel kindel, siis miks mitte laiendada sel teemal oma silmaringi ning vaadata, millised on Hollywoodi naiste kõige stiilsemad tätoveeringud.

Pilte näed siin