FOTOD: KLEIT, MILLES KÕIK MEHED oma naist tegelikult näha tahaksid?

Naised järgivad moodi ning täiendavad oma garderoobi vastavalt sellele, mis parasjagu trendikas ja kuum on, ent mehed vaatavad hoopis seda, kuidas naine riietuses välja näeb. Seetõttu ei pea enamus mehi kottpükstest ega muust sarnanest lugu isegi siis, kui see oleks maailma kõige kuumem trend.

Naised järgivad moodi ning täiendavad oma garderoobi vastavalt sellele, mis parasjagu trendikas ja kuum on, ent mehed vaatavad hoopis seda, kuidas naine riietuses välja näeb. Seetõttu ei pea enamik meestest kottpükstest ega muust sarnanest lugu isegi siis, kui see oleks maailma kõige kuumem trend.

Kui võtta kokku meeste maitse-eelistused, et mida nad siis naise seljas näha tahaksid, siis uuringute kohaselt on märksõnadeks: punane, kleit, paljastav, seksikas, liibuv ja mitte liiga puhvis ega kirju. Nimelt on mitmed uuringud näidanud, et just kleit on see, mida naised rohkem kanda võiksid ja muidugi peaks see olema liibuv ja kehakurve paljastav.

Kõik need märksõnad sobituvad hämmastavalt hästi kokku ühe imekauni kleidiga, mida kandis 19aastane modell Bella Hadid Cannes’i filmifestivalil! Nimelt kandis Bella filmi “The Unknown Girl” esilinastusel erakordselt seksikat punast satiinkleiti, mis võitis kõigi fotograafide tähelepanu silmapilkselt. 

Kleit ise on üsnagi lihtsakoeline ja materjali selle õmblemiseks palju ei kulu, sest see on vägagi paljastav.

Ilmselt võiks see tõesti olla kleit, milles iga mees oma naist näha tahaks…