FOTOD: NAISTE SEAS LEVIB ILUTREND, mis mehed lausa pöördesse ajab

16 kommentaari
FOTOD: NAISTE SEAS LEVIB ILUTREND, mis mehed lausa pöördesse ajab

Ilumaailmas on uus kuum trend, millele kulutatakse tuhandeid eurosid ning kõige kummalisem on see, et tegu on mõne inimese jaoks lausa märkamatu nüansiga. Ehk siis naised lasevad oma alaseljale kirurgilisel teel tekitada niiöelda “Veenuse lohukesed.”

Ilumaailmas on uus kuum trend, millele kulutatakse tuhandeid eurosid ning kõige kummalisem on see, et tegu on mõne inimese jaoks lausa märkamatu nüansiga. Ehk siis naised lasevad oma alaseljale kirurgilisel teel tekitada nii-öelda Veenuse lohukesed.

Mainitud kosmeetiline protseduur on muutunud üllatuslikult atraktiivseks ning eeskuju võetakse sportliku figuuriga modellidelt, sest just neil on need väikesed lohud alaseljal loomulikult olemas. Need lohukesed tekivad naise alaseljale siis, kui ta on väga heas füüsilises vormis ehk treenitud figuuriga ja arstide sõnul on need lohukesed hea tervise kinnitajaks.

Ka vastassugupoole silmis mõjuvad need seksikalt, seega pole ka imestada, et uus ilutrend on saanud alguse.

Et paljudel naistel lohukesi siiski ei ole, siis on asutud abi otsima hoopis ilukirurgidelt, kes antud protseduuri tänaseks juba lugematul arvul kordi ka sooritanud on. 

Kahe väikese lohukese tekitamise eest alaseljale küsitakse ligikaudu 6000 eurot ning naised on nõus seda maksma.

 

Sarnased artiklid