FOTOD: NÄITLEJA KARIN RASK tegi vägeva karjääripöörde

Meisi Volt

karinrask.com/Krõõt Tarkmeel

Vabakutseline näitleja ja lasterõivaste brändi Kalamaja Printsess looja Karin Rask tegi kannapöörde ning lõi omanimelise moebrändi.

“Kõik, kes mind tunnevad, teavad, et ma olen üks paras argpüks. Mõte sellest, et teha oma ettevõte ja hakata riideid disainima, tundus mulle pikka aega väga hirmus, aga ometi Kalamaja Printsess seitse aastat tagasi sündis. Ja see otsus on teinud mind väga õnnelikuks,” kirjutab näitleja oma brändi Instagrami lehel. Nüüd on ta aga jälle olukorras, kus on hüpanud tundmatusse ja ei tea, mis täpselt saama hakkab.

“Niisiis, kallid sõbrad! Lifti astub Kalamaja Printsess ning lavale astub uus naisterõivaste bränd Karin Rask!” tutvustab tegus naine julget pööret, mille ta on ette võtnud.

Oma enda nime alt disainida tundus tema jaoks alguses hirmutav. “Kindlust sain mõttest, et tegelikult olen naistele disainitud juba tükk aega ning mis peamine – mu põhimõtted jäävad samaks. Minu jaoks on peamine, et rõivatootmine ei koorma keskkonda. Tooted on tehtud kangajääkidest ning enamasti on eksemplare üksainus, vahel ka paar-kolm. Kangad on ka minu peamine inspiratsiooniallikas – piltlikult öeldes ütleb iga kangas ise mulle, milliseks kleidiks või mantliks ta saada soovib,” räägib Karin Rask lähemalt omanimelisest brändist ja selle loomingust.

Tutvu brändi ja selle esimese kollektsiooniga lähemalt kodulehel.

https://www.instagram.com/p/CFSxqN_JEOi/

https://www.instagram.com/p/CBTGU8nJqPG/

https://www.instagram.com/p/CAcS7_Hpdi5/