FOTOD! Saatuslik apsakas ilusalongis: see naine sai endale neli kulmu

22aastane kohvikupidaja Delsha Campbell otsustas ilusalongis enda kulmusid tätoveerida, et need alati kaunid välja näeksid. Kahjuks ei läinud taaskord kõik plaanipäraselt. 

22aastane kohvikupidaja Delsha Campbell otsustas ilusalongis enda kulmusid tätoveerida, et need alati kaunid välja näeksid. Kahjuks ei läinud taaskord kõik plaanipäraselt. 

Delsha otsustas oma kulmudele parema väljanägemise anda ja ostis endale internetist voucher’i, mille eest sai ta endale lõppkokkuvõttes neli kulmu. “Lasin enne protseduuri oma kulmudel kenasti kasvada, et kosmeetik näeks, kuhu tätoveerida. Minu üllatuseks vahatati enne tätoveerimist umbes 2/3 kulmudest ning sellest hetkest sai alguse minu elu klounina,” rääkis naine. 

“Pärast tätoveerimist peeglisse vaadates nägin enda loomulike kulmude varje uute kulmude all – see ajas mu lausa nutma.” Kosmeetik üritas naist rahustada, öeldes, et kulmud tunduvad talle imelikult vaid sellepärast, et need on hetkel väga paistes. Kui paistetus alaneb, siis on ka tegelik tulemus näha. 

Järgmiste päevade jooksul hakkasid vahatatud kulmud tagasi kasvama ja kolmandaks päevaks oli Delshal neli kulmu. “Olin täiesti löödud. Ma ei suutnud seda uskuda. Ma kartsin mitu kuud kodust välja minna, sest häbenesin ennast. Olin lausa sunnitud nõustaja poole pöörduma,” meenutab ta. 

Olles mõnda aega julgust kogunud, otsustas naine end käsile võtta ning hakkas uuesti kodust väljas käima. “Väljas olles vaatasid kõik mind pika pilguga. Olin endast nii väljas, et ei suutnud enam isegi süüa. Võtsin seetõttu kaalust alla. Tööle ei julgenud ma ka enam minna. Minust sai täielik erak.” 

Delsha otsustas tätoveeringute eemaldamise kasuks, aga isegi see ei suutnud kosmeetiku apsakat sajaprotsendiliselt parandada. “Jooned on endiselt näha ja pean neid igal hommikul meigivahendite abil peitma.” 

“Soovin südamest, et ma poleks kunagi sinna salongi läinud,” lisas ta. 

 

Allikas: dailymail.co.uk
Fotod: screenshot