FOTOD: SELLE SUVE KUUMIM ILUTREND teeb juuksed näiliselt paksemaks

Ilumaailmas puhuvad taas uued tuuled ning seda ka juuksetrendide osas. Kui siiamaani oli kõige populaarsemaks juuksevärviks "ombre" ehk siis tumedad juuksejuured ja blondid juukseotsad, siis uus trend on hoopis midagi muud. Tegu on naiselikuma ja glamuursema stiiliga, mis kannab nime "sombre".

Ilumaailmas puhuvad taas uued tuuled ning seda ka juuksetrendide osas. Kui siiamaani oli kõige populaarsemaks juuksevärviks ombre ehk siis tumedad juuksejuured ja blondid juukseotsad, siis uus trend on hoopis midagi muud. Tegu on naiselikuma ja glamuursema stiiliga, mis kannab nime sombre.

Kuid mida sombre juuksevärv endast täpsemalt kujutab? 

See näeb ette, et juuksejuured on paari tooni võrra tumedamad kui juuste keskosa ja otsad. Värv muutub sujuvalt heledamaks ning kõige heledam osa on juuste otstes. Kontrast ei teki nii, nagu see oli ombre puhul. Küll aga muudab see stiil juuksed näiliselt paksemaks ja läikivamaks. Tumedam juuksevärv juurte osas ja heledam keskosa näib selle võrra kohevam välja. Tegu on kavala optilise illusiooniga.

Sombre on naiselikum ja glamuursem ning see sobib igale naisele, sest kes siis ei sooviks, et tema juuksed näiliselt paksemad ja kohevamad välja näevad?

Hollywoodi naiste seas on see trend juba kanda kinnitanud ning peagi jõuab see ka tänavamoodi.

Vaata pilte sombre-stiilist allpool ja avalda kommentaariumis arvamust, mida sina sellisest värvist arvad?