FOTOD! SÜGISE KUUMIM MOETREND paneb mehed tänaval järele vaatama

FOTOD! SÜGISE KUUMIM MOETREND paneb mehed tänaval järele vaatama

Sügise saabudes vallutavad tänavapildi ka uued moetrendid, mis jõuavad massidesse tänu glamuursetele Hollywoodi staaridele, kes uusi trende loovad. Sel sügisel on üheks kõige kuumemaks moetrendiks Kendall Jenneri suur lemmik, milleks on lendurijakk ehk bomber stiilis jakk. Lühike, kerge ja mugav ning kohati ka üsnagi paljastav.

Sügise saabudes vallutavad tänavapildi ka uued moetrendid, mis jõuavad massidesse tänu glamuursetele Hollywoodi staaridele, kes uusi trende loovad. Sel sügisel on üheks kõige kuumemaks moetrendiks Kendall Jenneri suur lemmik, milleks on lendurijakk ehk bomber-stiilis jakk. Lühike, kerge ja mugav ning kohati ka üsnagi paljastav.

Nimelt ei kata bomber-jakk istmikku nii nagu mantlid ja pikemad jakid seda teevad ning seetõttu meeldib ka vastassugupoolele antud trend rohkem. Seega esmalt tasuks tagumik trimmi treenida ning seejärel endale üks mõnus lendurijakk muretseda.

Kui aga istmik on juba treenitud, siis miks mitte juba täna see jakk selga tõmmata, sest ilmad on üsnagi jahedaks muutunud.

Lendurijakki saab edukalt kokku sobitada nii pükste kui ka kleidiga ning miks mitte ka kontsadega.

Kendall Jenner ja tema poolõde Kim Kardashian on mõlemad suured lendurijaki austajad.

Allikas: Purewow