FOTOD! TÄNAVATEL LEVIB uus moehullus, mis ajab mehed täiesti pöördesse

Igal aastal jõuab massidesse terve rida erineva suunitlusega moetrende, mis omakorda saavad alguse Hollywoodist. Just see, kuidas maailmakuulsad naised riietuvad ja millised valikud nad moenädalate raames esitletud kollektsioonidest teevad, määrab ka edasise moesuuna.

Igal aastal jõuab massidesse terve rida erineva suunitlusega moetrende, mis omakorda saavad alguse Hollywoodist. Just see, kuidas maailmakuulsad naised riietuvad ja milliseid valikuid nad moenädalate raames esitletud kollektsioonidest teevad, määrab ka edasise moesuuna.

Victoria Beckham, Bottega Veneta, Tod’s, Max Mara, Proenza Schouler ja Monse on vaid üks osa nendest moedisaineritest, kelle värskest kollektsioonist kumab läbi ülimalt naiselikku seksikust ning võimutsevaks värvitooniks on punane. Uus moeröögatus ei ole ekstreemne ning lõiked pole liiga kitsad ega ka lohvakad, vaid pigem naiselikult pehmed. Just naiselik pehmus ja julge punane toon mõjuvad vastassugupoole silmis eriti võrgutavalt ja samas saavad naised ennast mugava lõikega rõivastes ka hästi tunda.

Nii Milano kui ka New Yorgi moenädalal näitasid mitmed moedisainerid kollektsioone, kus läbivaks tooniks oli punane ning lõiked olid lihtsad, julged ja rõhutasid naiselikku figuuri.

Kui moenädalate raames esitletud rõivad on enamasti pigem ekstreemsemate lõigetega, siis massimoodi jõuavad alati pisut pehmendatud ja mugandatud lõiked ja seda kindlasti ka antud moetrendi puhul.

Seksikas naiselikkus on moes ja mehed armastavad seda!