FOTOD: UUS KUUM SOENGUTREND jõuab kohe Eestisse

14 kommentaari
FOTOD: UUS KUUM SOENGUTREND jõuab kohe Eestisse

Igal kevadel toimuvad ilumaailmas suunamuutused ja seda ka soengute osas. Kui veel aasta tagasi oli populaarne värvida oma juuksed vanaema stiilis halliks, siis sel kevadel on võimust võtmas uus trend ja õnneks on sel korral tegu tunduvalt naiselikuma stiiliga. Inspiratsioon pärineb supermodell Cara Delevingne viimatisest soengu muutusest.

Igal kevadel toimuvad ilumaailmas suunamuutused ja seda ka soengute osas. Kui veel aasta tagasi oli populaarne värvida oma juuksed vanaema stiilis halliks, siis sel kevadel on võimust võtmas uus trend ja õnneks on sel korral tegu tunduvalt naiselikuma stiiliga. Inspiratsioon pärineb supermodell Cara Delevingne viimatisest soengumuutusest.

Nimelt värvis Cara mõni aeg tagasi oma kiharad hõbekarva blondiks ning näib, et tegu on soengumuutusega, mis vallutab peagi ka massid. Lühike õlgadeni soeng, lainelised lokid ja külm blond juuksetoon lisavad naiselikkust ja tõmbavad tähelepanu ka siis, kui riietus on üleni hall.

Tegu on üsnagi silmatorkava juuksevärviga, ent kui enesekindlust on piisavalt, ei ole seda sugugi raske välja kanda. Plusspunktid moekriitikutelt on teenitud kohe, kui oskad värvi sobitada oma garderoobiga ja tulemus ei mõju liiga pealesuruvalt.

Kuidas sulle uus kuum soengutrend meeldib?