Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII: 2018. aasta kuumimad küünelakitrendid

Uus aasta on käes ning jaanuarikuu tähendab paljude naiste jaoks enamasti seda, et tahetakse ennast saledamaks, moodsamaks ja õnnelikumaks muuta. Küünelakitrendide osas õnneks ise vaeva nägema ei pea ning samas on kaunis maniküür iga naise visiitkaardiks - pole midagi silmatorkavamat, kui stiilselt lakitud küüned.

Uus aasta on käes ning jaanuarikuu tähendab paljude naiste jaoks enamasti seda, et tahetakse ennast saledamaks, moodsamaks ja õnnelikumaks muuta. Küünelakitrendide osas õnneks ise vaeva nägema ei pea ning samas on kaunis maniküür iga naise visiitkaardiks - pole midagi silmatorkavamat kui stiilselt lakitud küüned.

Kuid millised küünelakid ja mustrid on käesoleval aastal kõige kuumemad ning mida kindlasti proovida tasuks? Kui eelmisel aastal tegid ilma pastelsed toonid ning üks küüs tehti spetsiaalselt teistest erineva värviga, siis sel aastal on moes musta tooniga antud lisaefektid ning metalsed toonid.

Ka marmorja tulemusega maniküür vallutab moeareeni ning kõige põnevamaks kujuneb ilmselt Instagramist inspireeritud hashtagi maniküür, mille abil on võimalik igati põnevaid sõnumeid välja saata.

Vaata galeriid selle aasta kuumimatest küünelakitrendidest siin