Galerii! adidase esinduspoe avamine Rocca al Mare keskuses

Galerii! adidase esinduspoe avamine Rocca al Mare keskuses

Reedel, 9. augustil avas adidas Tallinnas Rocca al Mare keskuses oma esimese rahvusvahelistele standarditele vastava firmakaupluse Eestis.Uues kaupluses on üle 2000 rõiva- ja jalatsiartikli, üheski teises Eesti kaupluses pole niivõrd suurt adidase sporditoodete valikut. Poes on saadaval adidase Performance spordirõivad ja adidas Originals vabaaja rõivad, jalatsid ja aksessuaarid. Muuhulgas tulevad uues kaupluses müügile innovaatilised Boost vahetalda sisaldavad sügistalvise kollektsiooni jooksujalatsid BoostSonic.

Reedel, 9. augustil avas adidas Tallinnas Rocca al Mare keskuses oma esimese rahvusvahelistele standarditele vastava firmakaupluse Eestis. Uues kaupluses on üle 2000 rõiva- ja jalatsiartikli, üheski teises Eesti kaupluses pole niivõrd suurt adidase sporditoodete valikut. Poes on saadaval adidase Performance spordirõivad ja adidas Originals vabaaja rõivad, jalatsid ja aksessuaarid. Muuhulgas tulevad uues kaupluses müügile innovaatilised Boost vahetalda sisaldavad sügistalvise kollektsiooni jooksujalatsid BoostSonic.

“Otsisime parimat asukohta Eesti esimesele kontseptsioonipoele kaua ning meil on hea meel, et just Rocca al Mare keskuse laienduse osas leidsime kaupluse pinna, mille ruumiplaneeringut oli võimalik muuta rahvusvahelistele standarditele vastavaks,” ütles adidase Eesti turundusjuht Evelin Pae.

Avamisnädala puhul (09.08-18.08) iga ostuga kaasa kingitus ning kõiki üle 20eurose ostu sooritanud kliente ootab üllatus. 

Vaata allpool ka pildigaleriid!