GALERII: BALTIKA ESITLES sügistalvist moodi

GALERII: BALTIKA ESITLES sügistalvist moodi

Eile õhtul, 24. augustil, leidis imekaunis No99 teatrimajas aset Baltika Grupi moebrändide sügistalviste kollektsioonide esitlus. Vii end kurssi, milliseid trende järgida eesootavatel hooaegadel.

Eile õhtul, 24. augustil, leidis imekaunis NO99 teatrimajas aset Baltika Grupi moebrändide sügistalviste kollektsioonide esitlus. Vii end kurssi, milliseid trende pakuvad kodumaised armastatud moebrändid. 

Mosaici sügistalvine kollektsioon üllatas publikut põnevate värvikombinatsioonide, turbanite ja ehtekunstnik Tanel Veenre poolt loodud ehetega. Mosaici moeetendus kandis pealkirja „Kuldsed väljad“, sügistalvine kollektsioon on saanud inspiratsiooni Eesti maastikest ning loodusest.

Bastioni sügistalvine, üdini naiselik kollektsioon keskendus pidudehooajale, hoolikalt valitud aksessuaarid ja kuninglik soengumood andsid show‘le viimase piduliku lihvi.

Ivo Nikkolo disainer Britta Laumets sõnas, et riiete kombineerimiseks on erinevaid võimalusi, tuleb vaid olla loov. „Soovitan soetada garderoobi esmalt kvaliteetseid ja kestva disainiga esemeid, et seejärel sobitada neid trendikate aksessuaaride või põnevate leidudega hooajamoest. Sellisel viisil saab luua ootamatult põneva ja stiilse välimuse. Sellel hooajal soovitaksin kanda kleiti koos pükste või eriti laia sääreosaga pükstega,“ lisas Laumets.

Baltman, kes tähistab sel hooajal oma 25. sünnipäeva, esitles oma sügistalvist kollektsiooni peadisainer Aivar Antonio Lätti juhtimisel. Antonio sõnul on hooaja võtmeesemeks kaherealine pintsak, jakk või mantel. Samuti on Baltmani kollektsioonis pööratud suurt rõhku eriti kvaliteetsetele materjalidele, mis on katsudes siidised, justkui kallistades kandjat.

Monton keskendus oma teada-tuntud duaalsusele – ühtviisi olid esindatud nii rahulik ja hele kui ka tume ja dramaatiline pool. Montoni naistekollektsiooni peadisaineri Hanna Haringu sõnul oli nii show kui ka kogu Montoni sügistalvine kollektsioon kombinatsioon kahest erinevast suunast: ühelt poolt naiselik modernne Skandinaavia stiil, teisalt boho-stiilis ja dramaatiline suund. Hooaja värvidest tooksin esile erinevad pastellid, samuti metalli- ja tumedad sügavad toonid. Üks suurimaid trende on ka pits ja tüllmaterjal, mis on meie kollektsioonis samuti esindatud, ütles Hanna Haring.

 

Rohkem pilte vaata galeriist!