Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

GALERII! Haruu x HomeInEstonia moepidu külastasid Eesti kuulsused ja moehuvilised

Haruu x HomeInEstonia uue kollektsiooni moepidu
Haruu x HomeInEstonia uue kollektsiooni moepidu — FOTO: MARSAANA

Vihmasel neljapäeval, 5.10.2023, toimus hubaselt õdus Haruu x HomeInEstonia moeõhtu. Kahe brändi ühistööna valminud uue kollektsiooni lanseerimist tuli uudistama üle 40 külalise, kelle seas oli moehuvilisi erinevatest valdkondadest. Kohal olid näitlejad, lauljad, avaliku elu tegelased ja meedia.

Inspiratsiooni ja elustiili bränd Haruu koondab endas ürgse looduse, jätkusuutliku eluviisi ja koosloomise. Kristiine Lään-Vantsi ja Virko Vantsi, perekond, kes on pühendunud keskkonnasõbralike materjalide ja jätkusuutliku moe põhimõtetele, loovad nii kvaliteetseid kui ka eetilisi rõivaid ning aksessuaare kogu perele.
HomeInEstonia brändi taga on Merlin Miido, kes on tuntud oma esteetiliste disainide ja käsitöömeisterlikkuse poolest, pakkudes klientidele võimalust tuua oma koju ka Eesti looduse ja kultuuri ilu. Kahe brändi ühised vaated ja elustiil sai koondatud kaunilt uude kollektsiooni, mis on nüüdsest kättesaadav kõigile!

Moeõhtul tutvustasid brändi loojad oma uusimaid tooteid ja jagasid inspiratsiooni, kuidas kombineerida igaks olukorraks rõivaid, ilma et peaksid alati uusi elemente ostma.

“Merlin Miidoga valminud ühine kollektsioon ei sea mingisuguseid vanuse piiranguid ega hinnanguid. Uus kollektsioon on mõeldud just neile, kes hindavad mugavust, aga mugavust, mis näeb välja ka šikk ja stiilne. Võin hea tundega öelda, et olen ise rahul meie erikollektsiooniga, sest see täidab just eesmärki, mida sihtisime – riided, mis sobivad peaaegu igale poole kandmiseks, kodust kuni õhtul välja minekuni. Hetkel saab kollektsiooni soetada e-poest, peagi leiab valiku ka meie stuudio poest,” kirjeldab Kristiine uut kollektsiooni.

HomeInEstonia x Haruu erikollektsioon

Omanäoline erikollektsioon rõhutab mugavust, lihtust ja stiilipuhtust. Püksid, pusa ja kimono-jakk on loodud nii, et neid saaks kombineerida omavahel ja ka erinevate teiste riietega, andes kandjale võimaluse luua mitmeid erinevaid stiile.
Kollektsiooni üheks hitiks on kimono jakk. Saades inspiratsiooni Jaapani traditsioonilisest disainist, on kimono-jakk kujundatud rõhutama minimalistlikku ilu ja funktsionaalsust. Kimono on valmistatud avaras ja sirges lõikes, võimaldades kandjal end vabalt ja mugavalt tunda. Valmistatud kvaliteetsest öko-tex puuvillast, mis on segatud 5% elastaaniga, tagab see jakk maksimaalse mugavuse, samal ajal säilitades oma kuju ja vastupidavuse. Valikus olevad neutraalsed beež ja must värv võimaldavad seda kergesti kombineerida teiste riideesemetega, olgu see siis osa sinu igapäevasest riietusest või erilisest sündmusest.

Haruu lugu

Nimi Haruu tuleneb hundist. Haruu on karjajuht, kes taaselustab meie meeltes teadmise, kui oluline on kuulata oma sisehäält. Juba muistsete indiaanlaste jaoks oli hunt püha loom, kes esindab spirituaalsust ja head vaistu. Nõnda püüdlevad ka Haruu loojad oma toodetega selle poole, et luua igasse päeva mõtestatud tooteid, mis kandes looksid rahulolu nende kandjatele, oleksid inspireeritud loodusest ning ajatust stiilist ja tooksid rõõmu rohkem kui hetkeks.

Vaata, kes olid kohal!

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando