GALERII: Model Search Estonia 2014 castingud Eesti linnades

GALERII: Model Search Estonia 2014 castingud Eesti linnades

Septembri keskpaigani toimub üle-Eestiline modelliotsing “Model Search Estonia 2014”, mida viib läbi modelliagentuur Living Models Agency koostöös välisagentuuridest partneritega.

Septembri keskpaigani toimub üle-Eestiline modelliotsing Model Search Estonia 2014″, mida viib läbi modelliagentuur Living Models Agency koostöös välisagentuuridest partneritega.

Kuigi enamus castinguid on juba erinevates Eesti linnades, suurimates ostukeskustes ja festivalidel toimunud, on veel võimalik end proovile panna 6. septembril Pärnus Port Arturis kell 12 ning 13. septembril Rakveres Põhjakeskuses kell 12. Samuti skauditakse modelle Tallinnas SEB sügisjooksul 13.-14. septembril.

Kandideerima on oodatud sihvakad ja fotogeenilised neiud ja noormehed, vanusega vastavalt 15-19/16-23 ning pikkusega 174-180 cm/ 185-190 cm. Castingutele saab registreerida saates aadressil models@livingmodels.com oma kontaktandmed (nimi, telefon, linn), parameetrid (vanus, pikkus, rinna-talje-puusaümbermõõt, jala nr) ja 4-6 töötlemata värsket pilti (portree, täispikkus).

“Kuna tõelise potensiaaliga modellid end ise tavaliselt pakkuma ei tule, siis oleme väga tänulikud kõikidele, kes aitavad soovitada meile oma sugulaste-sõprade, kooli- ja trennikaaslaste seast sobilikke kandidaate, kellele pakume võimalust rahvusvaheliseks modellikarjääriks”, selgitab Living Modelsi asutaja ning Model Search Estonia korraldaja Evelyn Mikomägi. Koostöös Buduaar Teeniga loositakse modelliotsingu üleskutse levitajate vahel iga nädal Facebookis välja rikkalikke auhindu ilu, spordi ja meelelahutusvaldkonnas – XL-Studios fotosessioon,  Nike spordijalanõud, Navy Studio stiilimuutused, Hiphop festivali piletid, Seppälä kinkekaardid. Kulminatsiooniks on septembris võimalik võita reis kahele New Yorki.

Lisainfo: facebook.com/livingmodels

Fotod: Anneli Loorits