Ilu ja mood

toob teieni Zalando

GALERII! Polhem alustas sügishooaega meeleoluka pressiüritusega

Polhem pressipäev sügis 2023
Polhem pressipäev sügis 2023 — FOTO: Reiko Kolatsk

Rahvusvaheline turundus- ja kommunikatsiooniagentuur Polhem esitles eilsel pressipeol värskeid sügistalviseid trende. Esindatud oli lai valik moe-, ilu- ja elustiilibrände ning üritust väisasid nii tuntud avaliku elu tegelased, ajakirjanikud kui ka mõjuisikud.

Sügishooaja algust tähistaval pressipeol olid esindatud nii paljud juba Eestis tuntud brändid kui ka uued tulijad. Moemärkidest olid kohal Prantsuse armastatud brändid Sandro ja Maje. Samuti sai tutvuda disainerriiete laenutusplatvormi Rentalier uuenenud valikuga, kust lisaks välismaistele lemmikutele, nagu näiteks Mugler, By Malina ja Rotate Birger Christensen, leiab laenutamiseks rõivaid ka Eesti enda disaineritelt nagu Roberta Einer, Amanjeda ja Nora Isle.

Kaasaegsete juveeliehete poodide kett Given tutvustas laboris kasvatatud teemantide kollektsiooni Stardust ning nende eksklusiivseid brände Lilly Spring ja Due. Instrumentarium näitas uusi efektseid prillide kollektsioone.

Ilubrändidest tutvustasid oma uusimaid tooteid juba Eestis tuntud nimed nagu MÁDARA ja Vita Liberata. Uutest tulijatest olid kohal Björn Axeni ja Hairbursti juuksehooldustooted, Hair Care Panda juuksevitamiinid ja Jurlique kosmeetika.

Esmakordselt oli võimalik tutvuda ka Itaalia meigibrändiga Nouba, mille leiab Loverte veebipoest, ja nišiparfüümidega brändilt Plume, mille valikuga saab tutvuda Stockmannis.

Tutvuda sai samuti Spongellé pesušvammidega, mis on loodud suure armastusega ja tulevad Los Angelesest Californiast. Iga švamm on niisutatud pesuainega ning vaja on vaid sooja vett, et tekiks vaht. Kõik pesušvammid on mõeldud korduvkasutamiseks, sest vaht eraldub järk-järgult igal pesukorral.

Sügava mulje jättis ka Teaology nahahooldustoodete sari, kus vee asemel kasutatakse toodetes viie erineva orgaanilise tee – matcha, rohelise, musta, sinise ja valge tee –  tõmmiseid.

Kodusisutus- ja lilleilu pakkusid Snug ja Nature’s Lines. Maitsvate suupistete ja jookide ees hoolitsesid LushMama, Levier, 4SistersKitchen Catering, Avallone ja GRK Trade.

Vaata galeriist, kes kohal olid!

Ilu ja mood

toob teieni Zalando