GALERII: Quiksilver Women sõltumatu vaimuga naistele

6 kommentaari
GALERII: Quiksilver Women sõltumatu vaimuga naistele

Quiksilver on 1969. aastal Ameerika Ühendriikides sündi­nud bränd, mis loodi Californias Huntingtoni rannas. Quiksilver on maailma suurim surfivarustuse toot­ja. Lisaks tuntud ja tunnustatud surfivarustusele ja -­riietele loob Quiksilver ka teisi spordi-­ ja vabaajarõivaid ning on enam kui viiesaja amatöör-­ ja professionaalse surfari, lumelauduri, suusataja ja rulataja sponsor.

Quiksilver on 1969. aastal Ameerika Ühendriikides sündi­nud bränd, mis loodi Californias Huntingtoni rannas. Quiksilver on maailma suurim surfivarustuse toot­ja. Lisaks tuntud ja tunnustatud surfivarustusele ja -­riietele loob Quiksilver ka teisi spordi-­ ja vabaajarõivaid ning on enam kui viiesaja amatöör-­ ja professionaalse surfari, lumelauduri, suusataja ja rulataja sponsor.

Quiksilveril on ka kaks rõivaste, jalanõude ja aksessuaaride liini spetsiaalselt naistele – Roxy, mille logo koosneb kahest kokkupandud Quiksilveri logost, üks justkui peegeldusena teise all, mis omavahel moodustavad südame kuju, ning 2008. aastal loodud Quiksilver Women, mis suunatud noortele naistele, kel sõltumatu vaim ja rannikulähedane mõtteviis.

Quiksilver Womeni peadisainer John Moore kirjeldab, et sai uue 2012. aasta sügiskollektsiooni jaoks inspiratsiooni sügisesest rannikust – tuuleiilidest, tormisest vahutavast merest ning elust selle kallastel. Täpsemalt Ameerika idaranniku põhjapoolseimast kaldast, mida sügiseti tihtipeale ründavad orkaanid. Moore’i inspireerisid sealsed mere ääres üles kasvanud inimesed, nende eluviis ja kogu rannakultuur. Teda paelus mõte ühendada praktilisus klassika, stiili ja mis kõige tähtsam – vastupidavusega. Rannarahvas kannab tihtipeale praktilist, soojemana mõjuvat kihilist riietust, mis viis Moore’i ideeni luua topeltkangastega rõivaid. Nii võib näiteks uuest kollektsioonist leida sviitreid, kampsuneid, pontšosid ja triiksärke, mis on seestpoolt kaetud teise kanga või koguni karvaga. Nagu see on alati olnud, on ka uus Quiksilver Womeni kollektsioon nahka hellitavatest pehmetest materjalidest, mis tekitavad kandes tunde, justkui oleksid endiselt sooja pehme teki sees. Näiteks on palju kasutatud pehmet ja soojendavat fliisi, mis on ideaalne materjal keha soojas hoidmiseks. Jakid ja pontšod on samuti tehtud soojadest kihiti asetsevatest materjalidest, mis omakorda kaitsevad ka vihma ja niiskuse eest.

Päikeseliste soojade sügispäevade jaoks on naiselikkusele panustavas Quiksilver Women kollektsioonis ka kleite ja seelikuid. Kleidid on võrreldes suvekollektsiooniga pisut katvamad ja pikema lõikega. Hilissuvist meeleolu lisavad siiski veel mustrid. Peamiselt on sügiskollektsioonis kasutatud kangamustrites lindude motiivi, sest John Moore’i inspireerinud rannikuelu loomulikuks osaks on ka erinevad veelinnud. Lisaks on kollektsioonis kasutatud triipe, mis mererahvale alati hingelähedaseks mustriks olnud. Nii nagu looduses värvid aastaaegade vahetumisel muutuvad, on ka Quiksilver Women kollektsiooni kirkad suvevärvid muutunud küpsemaks. Palju on kasutatud sügisese sügavrohelise mere toone. 

Lisaks suurepärasele moeloomingule julgustab ja toetab Quiksilver noori andekaid naisi üle maailma. Valitud saadikud kehastavad oma vaimus Quiksilver Womeni brändi olemust ning on oma loomingulises tegevuses kõik väga erinevad. Nende hulgas on paljud oma ala tipud: kunstnikud, sportlased, muusikud, fotograafid, filantroobid, moeloojad, kirjanikud ja kokad.

2012. aasta Quiksilver Womeni sügiskollektsioon on mõeldud naisele, kes armastab ja mõistab rannikuäärset eluviisi, kes lubab endale mugavust ja praktilisust, kuid soovib siiski jääda stiilseks, klassikaliseks ja originaalseks. See on kollektsioon, mida ihkab endale iga iseteadlik naine.

Vaata ka galeriist Quiksilveri sügiskollektsiooni!

Extreme Sport
www.extreme.ee
www.facebook.com/extreme.ee
www.facebook.com/RoxyQuiksilverEstonia

Buduaar Shopping Sügis 2012
Lilian Lõhmus