Galerii! Solarises avati sensuaalne ning tütarlapselik pesupood women’secret

Galerii! Solarises avati sensuaalne ning tütarlapselik pesupood women’secret

Tallinnas, Solarise kaubanduskeskuses avati hiljuti sensuaalne ning tütarlapselik pesupood – women’secret. Naiste poolt ja naistele loodud women’secret on Hispaania ostetuim pesu, ööriiete ning ujumisriiete kaubamärk, mis on laienenud enam kui 60 riiki. Kaubamärgi tooteid iseloomustab nooruslikkus, mängulisus, romantilisus, kvaliteetsete materjalide kasutus ning ostjasõbralik hinnaklass. Zenja Fokin, kes on poes leiduvat juba uudistamas käinud, kommenteerib: “Women’secreti poes on ikka ülinunnu valik. Põhimärksõnaks minu arvates ongi nunnu!”  

Tallinnas, Solarise kaubanduskeskuses avati hiljuti sensuaalne ning tütarlapselik pesupood  women’secret. Naiste poolt ja naistele loodud women’secret on Hispaania ostetuim pesu, ööriiete ning ujumisriiete kaubamärk, mis on laienenud enam kui 60 riiki.

 

Kaubamärgi tooteid iseloomustab nooruslikkus, mängulisus, romantilisus, kvaliteetsete materjalide kasutus ning ostjasõbralik hinnaklass. Ženja Fokin, kes on poes leiduvat juba uudistamas käinud, kommenteerib: “Women’secret poes on ikka ülinunnu valik. Põhimärksõnaks minu arvates ongi nunnu!”


Vaata allpool ka pildigaleriid ning youtubevideot!