Galerii! Suzani saapaid tutvustav moeõhtu Baltika kvartalis

Galerii! Suzani saapaid tutvustav moeõhtu Baltika kvartalis

Reedel, 20. aprillil toimus Baltika Moetänava Wine Garage’i ruumides kelmikas värviderohke moeõhtu, kus tutvustati maailmas üha enam populaarsust koguvaid unikaalseid Suzani jalatseid ning Itaalia moedisainerite kevadsuviseid rõivaid Proboutique’i poolt, lisaks leidis aset Vinorama veinitutvustus ning  maalikunstnik Indrek Aava näitus.

Reedel, 20. aprillil toimus Baltika Moetänava Wine Garage’i ruumides kelmikas värviderohke moeõhtu, kus tutvustati maailmas üha enam populaarsust koguvaid unikaalseid Suzani jalatseid ning Itaalia moedisainerite kevadsuviseid rõivaid Proboutique’i poolt, lisaks leidis aset Vinorama veinitutvustus ning maalikunstnik Indrek Aava näitus.

Itaaliapäraste suupistetega kostitas Horeca, õhtu muusikalise poole eest kandis hoolt Vanalinna Hariduskolleegiumi põhikooli lemmikbänd, DJ-deks olid  Rene Kolon ja Martin Oja ning vahvad soengud ja meigid tegid Iluteeninduse Erakooli ja Grimmikooli õpilased.

Külaliste hulgas oli palju moe- ja kunstihuvilisi, sealhulgas ka Baltmani peadisainer Antonio ning alternatiivmeditsiiniga tegelev Aavo Hüts.
Tore õhtu kulmineerus Tomstuudio poolt väljapandud auhinna loosimisega, milleks oli ühetunnine photoshoot ”Buduaar session”.

Vaata allpool pildigaleriid!