Galerii! “TIINA by Tiina Talumees” moeshow Saaremaal

Galerii! “TIINA by Tiina Talumees” moeshow Saaremaal

Laupäeval, 2. augustil esitles moekunstnik Tiina Talumees Arensburg Boutique Hotelli Päikeseterrassil popuriid tootemärgi TIINA by Tiina Talumees käesoleva aasta suve-ja sügiskollektsioonidest. Lisaks silmailule oli külalistel võimalik Grete Paia muusika taustal nautida ka mitmekäigulist õhtusööki. Pärast moeetendust oli võimalik esitletud tooteid kohapeal avatud pop-up poest endale soetada.

Laupäeval, 2. augustil esitles moekunstnik Tiina Talumees Arensburg Boutique Hotelli Päikeseterrassil popuriid tootemärgi TIINA by Tiina Talumees käesoleva aasta suve-ja sügiskollektsioonidest. Lisaks silmailule oli külalistel võimalik Grete Paia muusika taustal nautida ka mitmekäigulist õhtusööki.

Pärast moeetendust oli võimalik esitletud tooteid kohapeal avatud pop-up poest endale soetada.

„TIINA by Tiina Talumees” on väikeseeria bränd, mille puhul  valmivad tooted  ka erinevatesse suurusnumbritesse. Tegu on Tiina Talumehe enda  rõivakogemusel baseeruva brändiga ehk aegade jooksul on tekkinud disaineril palju lemmikuid, mis loovad tervikliku ja toimiva riidekapi. Kollektsioonid koosnevad väga praktilistest  ja palju kasutusvõimalust  pakkuvatest drapeeritud jerseykleitidest. Olles küll kergelt puudutatud hetke moetrendidest, baseerub rõivabränd „TIINA“ ennekõike siiski ajatul klassikal.

Nagu brändi peamine ideegi, on Arensburgis esitlusele tulevad käesoleva suve kleidid igapäevased, kergelt hooldatavad, mugavad ja sobilikud erinevatele figuuridele. Rohkevärvilised lillemustrid naturaalsetel materjalidel pakuvad rõõmu igasse suvepäeva. Sügiskollektsioon on aga soe ja hubane, enamasti kantav tööl. Silma kaunistavad ka mõned lihtsamad, elegantsemad kokteilikleidid.

“TIINA” erineb suuresti disaineri piduhõngulistest couture-kollektsioonidest, seda just oma praktilisuse, kasutusvõimaluste ja ka soodsama hinna poolest. Toodete hinnad jäävad vahemikku 130 – 270 eurot.

 

Valmistooteid saab osta Talumehe stuudiost aadressil Rotermanni 5/Roseni 10 ja Tallinna Kaubamajast.

Vaata galeriid allpool!