Galerii! Uschanka kollektsiooni esitlus Arensburgis

Vahetult enne iseseisvuspäeva suurt kleitideparaadi esitles kodumaine moebränd Uschanka oma uut kevadsuvist kollektsiooni Kuressaares Arensburg restoranis. Eksklusiivne Arensburg Boutique Hotel & Spa asub Saaremaal Kuressaare vanalinna peatänaval. Hotellis kohtuvad kaasaegne arhitektuur ja ajatud väärtused: ajalooline osa asub 300 aasta vanuses majas, mis on kõrvutatud julge modernse hoonega.

Vahetult enne iseseisvuspäeva suurt kleitideparaadi esitles kodumaine moebränd Uschanka oma uut kevadsuvist kollektsiooni Kuressaares Arensburg restoranis. Eksklusiivne Arensburg Boutique Hotel & Spa asub Saaremaal Kuressaare vanalinna peatänaval. Hotellis kohtuvad kaasaegne arhitektuur ja ajatud väärtused: ajalooline osa asub 300 aasta vanuses majas, mis on kõrvutatud julge modernse hoonega.

Arensburg valiti 2012. aasta Saaremaa parimaks teenindusettevõtteks. Lisaks hubastele hotellitubadele ja privaatsele spaale, on hotelli pärliks restoranid, kus igal nädalal toimuvad meeleolukad kontserdid.

Seekord esitleti luksusliku brändi “Uschanka” uut kevadsuvist kollektsioon, mille loojaks on saarlanna Piret Puppart.

Moešõudel Arensburgis on lootus kasvada suurepäraseks traditsiooniks, mida ühendab mood, muusika ja maitsenaudingud.

Moebränd Uschanka lugu algas, kui peadisainer Piret Puppart külastas Venemaa südames paiknevaid ajaloolisi põhjapõdraküttide külasid. Reisidel sai ta inspiratsiooni imeilusatest käsitööna valmistatud rätikutest, mis sageli olid pärandus emadelt ja vanaemadelt noorematele põlvkondade. ”Mul on ränduri hing ja samuti on see Uschankal,” sõnab Piret Puppart iseloomustades ennast ja brändi.

Uschanka kevad-suvi 2014 kollektsioon on inspireeritud Pireti reisist Vepsasse. Kollektsiooni mustrite ja tikandite rohkus tuleneb sealt kaasa toodud siidirätikutest, olles ühtlasi romantiline, boheemlaslik, kuid samas moderne.

Uschankaga on võimalik lähemalt tutvuda siin! Tallinnas müüb brändi rõivaid Zero moepood.

 

Õhtu muusikat valis Saaremaalt pärit DJ Priit Uustulndilt ja laulis Tuuli Rand.

Vaata galeriid allpool!