Reklaam sulgub sekundi pärast

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann

GALERII! Vaata, kes said osa kodumaise parfüümifirma T-Perfume uue lõhna esitlusest

T-Perfume uusima lõhna “The Sweetness of Doing Nothing” esitlus
T-Perfume uusima lõhna “The Sweetness of Doing Nothing” esitlus — FOTO: Meisi Volt

5. juunil esitles Eesti parfüümimeister Tony Veiler oma
parfüümimaja T-Perfume uusimat lõhna “The Sweetness of Doing Nothing”.

“Selles lõhnas on mitte midagi tegemise võlu ja soovitus võtta kiires tempos hetkeks samm tagasi ning aeg endale. Ole niisama - kuula linnulaulu ja iseenda südant. Pihusta endale lõhna “The Sweetness of Doing Nothing” ja tunne, kuidas viis minutit lõõgastust annab sulle justkui uue alguse ja veelgi enam energiat,” tutvustab Tony Veiler uue parfüümi taga peituvat filosoofiat.

Parfüümi koostisosadest leiab selle suve trendid - tipunootides on greip ja tonkauba, südamenootides tuksuvad karamell ja gourmandi noot ning põhjanootides pikutavad kašmiir muskus ja puhtalt esteetiline kehanaha toon.
Tony Veilerist on saanud tuntud Eesti naiste lemmikuim parfüümilooja - tema lõhnu kannavad nii näitleja Merle Palmiste, endine presidendiproua Evelin Ilves, blogis Stellarium lõhnu portreteeriv Stella K. Wadowsky, šampanja rüütel Kristel Voltenberg kui ka kõik teised võrratud Eesti naised. Tony Veilerilt on tellinud oma firmale signatuurparfüümi kodumaine kellafirma AEGAON Watches ja Soome moefirma VIMMA.
Uut parfüümi tulid teiste seas kaema Eve Kivi, Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Evelin Ilves, Anita Sibul ning Triin Luhats. “The Sweetness of Doing Nothing” on T Perfume parfüümimaja kuues lansseeritud parfüüm.

GALERII MELUST:

GALERII FOTOSEINA EES:

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann