Galerii! VIP Shopping Foorumi keskuses

Galerii! VIP Shopping Foorumi keskuses

Sügise saabudes korraldas Foorumi keskus klientide palaval nõudmisel taas kevadel populaarseks osutunud VIP Shoppingu. Üritusele olid oodatud osalema kõik huvilised. Lisaks suurepärastele pakkumistele ja allahindlustele kostitati külalisi vahuveiniga, mängis elav muusika ja toimus moeshow „Mood raamis“.

Sügise saabudes korraldas Foorumi keskus klientide palaval nõudmisel taas kevadel populaarseks osutunud VIP Shoppingu. Üritusele olid oodatud osalema kõik huvilised. Lisaks suurepärastele pakkumistele ja allahindlustele kostitati külalisi vahuveiniga, mängis elav muusika ja toimus moeshow „Mood raamis“.

 

“Mood raamis” show’l astusid üles säravad nais- ja meesmodellid ning dotE tantsu- ja vabaajakeskuse lapsmodellid, kes esitlesid Foorumi keskuses esindatud brände ja kauplusi.

Särtsakaid sügishitte ja trende näitasid:

– Lõbusate ja funktsionaalsete lasterõivaste kauplus Polarn O. Pyret

– Laias valikus rõiva- ja sisustuskangaid pakkuv Kangas ja Nööp

– Kaasaegseid teksatrende järgiv Replay

– Põhjamaist moodi pakkuv S’NOB 

– Šikk särgipood Schoffa

– Soe skandinaavialik naiste- ja lasterõivaste esindaja Noa Noa

– Naiselik prantsuse rõivabränd Morgan

– Stiilne rõivakauplus naistele Via Coocon

– Jalatsi- ja aksessuaaridekauplus REM Shoes & Accessories

– Uus ja põnev ehtebutiik KLD

– Kvaliteetne ja isikupärane Lens Optika

– Ehtekunstnik Mia-Marie meisterdas Vip ostjatele 3 kaunist ehet, tegu oli ainueksemplaridega, mida oli võimalik soetada Thaya Shop&Salonist.

Modellide jumestuse eest hoolitses Babor Spa, soenguid sättis  Thaya Shop & Salon kvaliteetsete Kérastase viimistlustoodetega

 

Vaata allpool galeriid!