Geniaalne VIDEO! Täpselt nii peaksid sa oma juukseid pesema!

Geniaalne VIDEO! Täpselt nii peaksid sa oma juukseid pesema!

Iseenesest ei ole juuste pesemises midagi keerulist, ent paratamatult näivad osadel naistel juuksed peale pesu palju ilusamad ja säravamad välja, kui mõnel teisel. See võib tuleneda sellest, et sa kasutad šampooni ja palsamit, mis sinu juustele ei sobi või hoopis sellest, et sa pesed oma juukseid valesti!

Iseenesest ei ole juuste pesemises midagi keerulist, ent paratamatult näevad osadel naistel juuksed peale pesu palju ilusamad ja säravamad välja kui mõnel teisel. See võib tuleneda sellest, et sa kasutad šampooni ja palsamit, mis sinu juustele ei sobi, või hoopis sellest, et sa pesed oma juukseid valesti!

Nii naljakas, kui see ka ei tunduks, on võimalusi, kuidas oma juukseid valesti pesta, lausa mitu: vale kogus šampooni või palsamit, juustele ebasobivad tooted, vale vee temperatuur, sa ei pese palsamit juustest korralikult välja või mis veel hullem – sa ei pese pead šampooniga piisavalt puhtaks.

Allpool olevas videos näidatakse ilusti ette, kuidas on kõige õigem oma juukseid pesta!

P.S! Palsamit juustest välja loputades on külm vesi tõepoolest parim, sest see muudab juuksed siledaks ja sulgeb nahapoorid, mille tulemusena ei pääse mustus naha sisse. Kuuma veega pead loputades lähevad juuksed kiiremini uuesti mustaks.

Vaata videot allpool!