Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

GIVEN – avasta oma ehtemaailm!

GIVEN juveeliehted
GIVEN juveeliehted — FOTO: Erakogu

GIVEN on Baltimaade suurim juveeliehete jaemüügikett.
Givenist leiad laia valiku juveeliehteid igale maitsele nii naistele, meestele kui ka lastele, ainulaadseid kollektsioone ja atraktiivseid kuupakkumisi ning suurepärase klienditeeninduse.

GIVENi soov on tuua ehted inimeste igapäevaellu tuletades meelde, mis on väärtuslik – meile kallid inimesed, väärtuslikud elusündmused ja traditsioonid ning ehete kauakestev väärtus ja mälestus. Väärtusta aega ja Sulle kalleid inimesi! Loo traditsioone ja hoia lisaväärtusi. GIVEN juveeliehetest võib saada algus Sinu pere väärikas traditsioon – ehete pärandamine tulevale põlvkonnale.

GIVENi teenuste valik on mitmekesinekullassepateenus, järelmaksuga ostmise võimalus 0 € sissemakse ja täiesti intressivabalt, luues võimaluse osta ihaldusväärseid juveelitooteid suurema väljaminekuta. Kullavahetus turu parima hinnaga – Given vahetab sinu seisma jäänud kuldesemed uute ehete või kinkekaardi vastu.

Ehted on suurepäraseks aktsendiks igale naisele. Kui soovid kinkida midagi püsivat ja väärtuslikku, kuid ei oska valida, kingi valikuvabadus GIVEN kinkekaardiga!

GIVEN kinkekaardid
GIVEN kinkekaardid — FOTO: Erakogu

KOOLIVAHEAJA ALGUS – RÕÕMUS JA HELGE AEG!

Koolilõpetamiste aeg on tähendusrikkalt kaunis ja pidulik – muuda see veelgi meeldejäävaks Given juveeliehetega, täiendades oma kaunist kleiti sobivate ehetega.

Kingitusena on väärtuslik ehe kooli- või lasteaialõpetajatele imeline valik. Miks mitte pidada meeles ka õpetajat?

KINGIVIHJED NAISTELE

Mida kinkida oma armsale abikaasale, südamedaamile või emale? Loomulikult on kõige väärtuslikum kingitus tähelepanu ning kui sellega kaasneb ka juveeliehe, on see veelgi parem, kas pole? Millega rõõmustada õrna naissugupoolt? Antud küsimus kerkib härrade mõtetes üsna tihti üles ning kohati tekitab otsuse langetamisel ka natuke stressi. Soovitame pöörduda Given professionaalsete müügikonsultantide poole ning kinnitame, et iga džentelmen leiab oma südamedaamile just täpselt selle ehte, mis paneb tema silmad särama ja südame kiiremini lööma.   

GIVEN juveeliehted
GIVEN juveeliehted — FOTO: Erakogu

Ütle JAH!

Kihlasõrmus tähistab meie elu üht erilisemat hetke. Kihlasõrmus võib öelda rohkem kui film või raamat, sest see räägib kõiki keeli ja suudab väljendada mitte ainult seda, mis on praegu, vaid ka seda, mis on olnud ja mis tuleb. Seda erilist ehet on ilmselt saatnud rõõmupisarad ja kordumatu siiras õnnehetk. Perekonnad pärandavad kihlasõrmuseid oma lastele ja lastelastele, et hoida pere traditsioone ja väärtuseid, mis on üks südamlikuim komme.

2023. aasta puhul viitavad eksperdid sarnaselt mitmekülgsetele sõrmusetrendidele, mis on valmis lendu tõusma ja mille valikut võivad ette kujutada nii paadunud minimalistid kui ka julgema maitsega inimesed. Sageli tekitab õige sõrmuse valik natuke survet. Arvates, et seda peab igavesti armastama, valitakse midagi traditsioonilist, kuid kui ajad muutuvad ja stiil areneb, saab soovi korral oma sõrmuse tulevikus ümber kujundada. Valikuvõimalusi on mitmeid, vali sõrmus vastavalt oma maistele ja stiilile. Givenist leiad suurepärase valiku nii klassikalisi kullast ja briljantidega kihlasõrmuseid kui ka trendikaid briljantide või poolvääriskividega hõbesõrmuseid. Kui juhtub, et sõrmuse suurus ei ole sobiv, siis on see võimalik Giveni kullastuudios parajaks teha.

Igal ehtel on oma armastuse lugu!

Abielusõrmused on sümbol, mis ühendab ja harmoniseerib noorpaari nii hingeliselt kui ka visuaalselt. Kõige populaarsemad abielusõrmused on punasest või kollasest kullast. Üha rohkem valitakse neid ka valgest kullast. Enamasti ostetakse abielusõrmuseid komplektina, et sõrmused oleksid kallimaga samasugused. Givenist saab sõrmuseid osta nii komplektina kui ka eraldi. Uudsem trend on ka hõbedast abielusõrmused, mis on Givenis saadaval nii briljantide kui ka kullaga põimituna.

GIVEN juveeliehted
GIVEN juveeliehted — FOTO: Erakogu

Giveni juveelimaailmas on suurepärane valik erinevaid ehete erikollektsioone, andes valikuvõimalust erinevatele maitsetele ja stiilidele.

GIVEN juveeliehted
LILLY SPRING – INSPIREERIV JA LAKOONILINE TEEMANTIDE KOLLEKTSIOON — FOTO: Erakogu

LILLY SPRING – INSPIREERIV JA LAKOONILINE TEEMANTIDE KOLLEKTSIOON

LILLY SPRING on bränd, millel on süda ja hing või siinkohal oleks paslik öelda, kellel on süda ja hing, kuna brändi sünd kannab endas erilist tähendust, sügavat austust ning armastust.

Lilly Spring kaubamärgi ehted on valmistatud valgest, punasest ja kollasest kullast, mis võimaldab klientidel valida oma eelistusele sobivaima. Kollektsioonid hõlmavad mitmesuguseid stiile, alates moodsatest kombineeritavatest ehetest, mis loovad kandmisel lugematuid variatsioone, kuni väga elegantsete rangemate vormideni, mis on läbimõeldud ja nüansirikka väljanägemisega. Kõiki selle kaubamärgi juveele ühendab aga püsiv ja vankumatu väärtus – kõrgeimad kvaliteedistandardid, elegantne disain ja peened vormid. Ehted valmivad koostöös Itaalia parimate disainerite ja juveliiridega. Selline pikaajaline loominguline koostöö võimaldab toota taskukohase hinnaga tipptasemel ehteid.

DUE – KLASSIKALINE TEEMANTKOLLEKTSION ERILISTEKS HETKEDEKS
DUE – KLASSIKALINE TEEMANTKOLLEKTSIONERILISTEKS HETKEDEKS — FOTO: Erakogu

DUE – KLASSIKALINE TEEMANTKOLLEKTSIOON ERILISTEKS HETKEDEKS

Klassikaliste teemantide kollektsioon Due kutsub tähistama maagilist hetke, mil kaks südant kohtuvad, kui nad hakkavad samas rütmis lööma. Teemantide puhas ja kirgas sära annab tõotuse – läbi sajandite, põlvkondade ja läbi tule ja vee kanda kaunist lugu tõelisest armastusest ja soovist leida oma hingesugulane. Kollektsioonis on kõige elegantsemad, mugavamad ja võrgutavamad teemantkõrvarõngaste, kaelakeede ja loomulikult sõrmuste klassikalised mudelid igale maitse ja finantsvõimekusega klientidele. Spetsiaalselt loodud mitmekesises ja rikkalikus kollektsioonis on laialdaselt esindatud ehted teemantide ja ka teiste vääriskividega, näiteks smaragd, safiir ja rubiin. Valgest, kollasest ja roosast kullast ehteid saab valida igale maitsele.

SILVIA – ELEGANTSED HÕBEEHTED
SILVIA – ELEGANTSED HÕBEEHTED — FOTO: Erakogu

SILVIA – ELEGANTSED HÕBEEHTED

Silvia hõbeehtekollektsioon meenutab suve kõrghetke – heinamaa värvikirevaid värve ning viitab läbipaistvale, päikeses sädelevale selge vee särale, korrates seda looduskivides ja pärlites. Selle tunnuseks on hõbedane tagasihoidlik elegants, mis on laenatud looduse ürgsest ilust. Silvia kollektsiooni luues oli Giveni muusaks põhjamaine naine, kes võlub unustamatult oma loomulikkuse ja originaalsusega, kuid vaid vähestele väljavalitutele avaldab ta oma atraktiivsuse saladuse. Kõik ehted on valmistatud 925 prooviga hõbedast. Müügil on nii kullatud tooted kui ka klassikaline hõbe, ilma kullata.

COLOURS – VÄRVILISTE KIVIDEGA EHTEKOLLEKTSIOON
COLOURS – VÄRVILISTE KIVIDEGA EHTEKOLLEKTSIOON — FOTO: Erakogu

COLOURS – VÄRVILISTE KIVIDEGA EHTEKOLLEKTSIOON

Valitud värvilised kivid, mis inspireerivad sind end iga päev kaunistama. Selle kollektsiooni kaasaegne ja klassikaline ehete disain on teie igapäevase välimuse eredaks aktsendiks. Kuldehted igale maitsele, mille hulgast leiab igaüks oma lemmikkivi ja -värvi. See ehtekollektsioon sisaldab nii looduslike poolvääriskividega ehteid kogu maailmast kui ka sünteetiliste kalliskividega ehteid.

JOY – EHTED, MIS LISAVAD TEIE ELLU VÄRVI
JOY – EHTED, MIS LISAVAD TEIE ELLU VÄRVI — FOTO: Erakogu

JOY – EHTED, MIS LISAVAD TEIE ELLU VÄRVI

JOY ehted muudavad teie päeva säravaks. Elegantne ja naiselik ehtekollektsioon, millel on peen disain ning originaalsed kivide ja materjalide kombinatsioonid. Atraktiivsed aktsendid, millega lööb su naiselikkus õitsele.

Joy ehtekollektsioonis on esindatud kõigis värvitoonides 585 prooviga kullast valmistatud ehted. Ehetes on kasutatud kaasaegseid vääris- ja poolvääriskivide kombinatsioone erksates meeldejäävates toonides. Mitmesugused ja julged kombinatsioonid! Kollektsioonis on sõrmuseid, sealhulgas phalanx sõrmuseid, mis on sõrme ülaosa sõrmused, kaelakeed ja kõrvarõngad ning pilkupüüdvad pikkade asümmeetriliste kõrvarõngaste mudelid.

ZOYE – INSPIREERIVAD JA KAASAEGSED EHTED
ZOYE – INSPIREERIVAD JA KAASAEGSED EHTED — FOTO: Erakogu

ZOYE – INSPIREERIVAD JA KAASAEGSED EHTED

Zoye kollektsiooni ehted on mõeldud naisele, kes on valmis katsetama ja on valmis uuteks väljakutseteks. Kollektsioon koondab ehteid, mis üksteisega ideaalselt sobivad ja täiendavad, võimaldades neid lõputult kombineerida ja muuta. Ehete asümmeetrilised vormid loovad moodsa trendika aktsendi, mis täiendab igapäeva väljanägemist. Zoye kollektsioonis on 585 prooviga roosast kullast ehted ja lai kaasaegne hõbeesemete sari. Ehetes on kasutatud kaasaegseid poolvääriskive.

OP-LA – EHTED KÕIGE PISEMATELE
OP-LA – EHTED KÕIGE PISEMATELE — FOTO: Erakogu

OP-LA – EHTED KÕIGE PISEMATELE

Op-la kollektsioon on pühendatud kõige kallimatele – meie lastele, kes vajavad alati tähelepanu, mõistmist, julgustust ja armastust. Need armsad ehted on kaunis ja meeldejääv kingitus pühade puhul – sünnipäevaks, ristimiseks ning sobivad igaks teiseks eriliseks hetkeks, mida soovitakse jäädvustada ja meelde jätta.

Op-la ehted on valmistatud valgest, roosast ja kollasest kullast 585 prooviga. Lisaks pakuvad GIVEN kauplused hõbeehete kollektsiooni. Kollektsioonis on kombineeritud ehted vääriskividega – rubiinid, teemandid ja safiirid, aga ka poolvääriskividega – ametüstid, topaasid, tsitriinid jne. Samuti on lai valik värviliste ja värvitute tsirkoonidega ehteid.

NINE 9K kuldehted

Antud kullakollektsiooni uhkus – Nine 9K gold story brändi ehted. Need erinevad paljudest teistest kollektsioonidest kahel põhjusel: 375 kullaproov ei ole Eestis kõige laialdasemalt kasutatav, kuid juveliirid sageli just seda soovitavad. Miks? 375 kullaproov näitab, et ehe sisaldab suuremat lisandit muudest metallidest, näiteks hõbedast või vasest. See annab kullale tooni (valge või punase kullaga kaetud) ja suurendab kulla vastupidavust, vähendades kriimustuste ja deformatsiooni võimalust. Kollektsioonis on nii klassikalises kui modernses stiilis ehteid.

NINE 9K kuldehted
NINE 9K kuldehted — FOTO: Erakogu

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando