Glamuur ja mugavus teksamoes: Replay uus kollektsioon ja ägedaimad look’id

Replay kaubamärk on teksamaastikul oma mugavate lõigete ja kõrgekvaliteetse kangaste poolest lugupeetud kogu maailmas. Vaatamata sellele tekib aeg-ajalt küsimus, et kas teksapükstes sobib minna teatrisse, restorani või vastuvõtule?

Replay kaubamärk on teksamaastikul oma mugavate lõigete ja kvaliteetsete kangaste poolest lugupeetud kogu maailmas. Vaatamata sellele tekib aeg-ajalt küsimus, et kas teksapükstes sobib minna teatrisse, restorani või vastuvõtule?

Kvaliteetsete teksade fenomen seisnebki selles, et nendega kannab välja väga erinevaid stiile ja neid sobib kanda praktiliselt igal pool. Meie ilu- ja moereporter Kätriin Kübar külastas Replay esinduspoodi, et leida värskest sügistalvisest kollektsioonist põnevaid lahendusi, millega sobib minna ka keskmisest pidulikumale sündmusele. Pettuma ta ei pidanud, sest sädelevaid kingi, stiilseid käekotte, julgeid ja klassikalisi lõikeid, mida teksade juurde sobitada, leidis ta rohkelt. Sel korral valis Kätriin välja kolm oma lemmikkomplekti, mis on kombineeritud Replay värskest kollektsioonist. 

Vaata videost, kuidas Kätriin sobitab Itaalia kuulsa teksafirma pükse erinevate riiete, kottide ja jalanõudega. 

Pildigaleriist leiad lisakaadreid nii naiste kui meeste sügistalvisest kollektsioonist. 

Replay esinduskauplus asub Tallinnas Foorumi keskuses ning on avatud seitse päeva nädalas.