Glamuurne GALERII: rabavalt stiilne Amal Clooney

Glamuurne GALERII: rabavalt stiilne Amal Clooney

Näitleja George Clooney advokaadist abikaasa Amal Clooney (37) näeb alati laitmatu välja ning nüüd, mil ta on abielus Hollywoodi staariga, tuleb tal kaamera ees olemisega harjuda. Iga väiksemgi moefopaa püütakse paparatsode poolt pildile ning müüakse tabloididele maha.  Õnneks on Amali stiilitunnetus niivõrd hea, et ta pakub konkurentsi isegi sellistele moediktaatoritele nagu näiteks Victoria Beckham. Ta on alati naiselik, glamuurne ning kaunis.
   

Näitleja George Clooney advokaadist abikaasa Amal Clooney (37) näeb alati laitmatu välja ning nüüd, mil ta on abielus Hollywoodi staariga, tuleb tal kaamera ees olemisega harjuda. Iga väiksemgi moefopaa püütakse paparatsode poolt pildile ning müüakse tabloididele maha. 

Õnneks on Amali stiilitunnetus niivõrd hea, et ta pakub konkurentsi isegi sellistele moediktaatoritele nagu näiteks Victoria Beckham. Ta on alati naiselik, glamuurne ning kaunis.

Pilte vaadates on kohe näha, et ta armastab julge raamiga päikeseprille ning eelistab oma juukseid lahtiselt kanda. Madalatele jalatsitele eelistab Amal klassikalisi kontsaga kingi ning mis riietesse puutub, siis ilmselt Kim Kardashiani stiilis paljastavaid kleite ei paneks ta elu sees selga. Väikesed ja naiselikud jakid, lihtsad lõiked, tagasihoidlikud värvitoonid – nii võiks iseloomustada Amali stiili.

Allpool on väike ülevaade Amali stiilist:

Vaata rohkem pilte allpool olevast galeriist