GOWRI GRAND: Eesti meeste üks suurim stiiliviga on liiga ühekülgne riietus

GOWRI GRAND: Eesti meeste üks suurim stiiliviga on liiga ühekülgne riietus
Meisi Volt

Pereettevõtte Gowri Style House eestvedaja Gowri Grand jagab, kui palju peaks tegelikult maksma korralik ülikond ning milliseid trende ta soovitaks meestel mitte oma garderoobi kaasata.

Mis on eesti meeste suurimad stiilivead? Kuidas neid parandada?

Eesti meeste üks suurim stiiliviga on liiga ühekülgne riietus, leitakse mingi sobiv raam ning sellest saab omamoodi  mugavustsoon.

Soovitan mõelda rohkem raamistikust väljas ning proovida alternatiivseid lahendusi. Näiteks tasub valida t-särgi asemel hoopis polo- või triiksärk ja teksade asemel elagntne chino või slim viigipüksid. Värskel imagol on võime anda vaheldust, lisaväärtust ja paremat ensekindlust ja-tunnet.

Teiseks ütleks, et paljud ei kasutata võimalust ostetud või olemasolevat riiet rätsepa abiga korrigeerida enda keha järgi istuvaks.
Hea istuvus, mis on sinu järgi korriegeeritid, komplimenteerib sinu keha proportsioone ning annab palju parema ja modernsema välimuse. See ilmselt juhtub sellest, et tavaliselt on mehed shoppamisest juba esimese poole tunniga nii stressis, et lõpuks tehakse palju kompromisse istuvuse ja kanga valiku suhtes.

Jaga kolm nippi meeste jaoks, kuidas kerge vaevaga stiilne välja näha.

  1. Esimeseks tooks välja uuesti rätsepateenuse kasutamist – lase oma riided rätsepal enda keha järgi korrigeerida. See annab koheselt välimusele kallima, stiilsema istuvuse ja parema välimuse.
  2. Soovitan teha eeltööd ning netiavarustest leida inspiratsiooni erinevatest stiilidest, mis sinule meeldivad, seega poodi minnes juba tead, mida otsid. Eriti hästi sobib see nipp meestele, kes ei tea, kust alustada, aga soovivad uut imagot ja stiili arendada.
  3. Soovitan piirduda ühe kuni kolme värviga, mis omavahel sobivad. Paari sobiva värviga või isegi ühes toonis riietus annab väga lihtsalt šiki ja stiilse välimuse, ilma, et liialt mõtlema peaksid.

Milliseid värve sa soovitaksid meestel katsetada ning omavahel kokku sobitada?

  1. Sinine koos beešiga ja pruunid kingad
  2. Tumesinine koos valgega ja pruunid kingad
  3. Bordoopunane koos tumehalliga ja mustad kingad
  4. Lilla koos halliga ja mustad kingad

Millist populaarset trendi sa soovitaksid meestel pigem mitte proovida? Kas on mõni trendisuund mida tasuks siiski ka omaks võtta?

Trendid, mida soovitan meestel mitte proovida on kanda väga lühikesed pintsakuid – pigem annab sellise naiste pintsaku mulje. Lisaks ka laienevad lõiked, mis mitte kuidagi ei too välja meeste maskuliinset poolt. Kindlasti võiks hoiduda über-casual riietuse trendist, mis on maotu, igav ning mittemidagi ütlev!

Mida meestel soovitan järgida,  on modernsem püksipikkus ja varruka pikkus pintsaku puhul. Paljud mehed on harjunud, et püksid peavad alt kinga peal kortsus olema ja varrukas poole käeni. Keha järgi korrigeeritud tänapäevane istuvus võiks olla ka kõikidel teistel riietel.

Kui palju võiks mees investeerida korralikku ülikonda?

Ülikond, mida soetad, võiks olla parim, mida sinu eelarvega saada võimalik on, et sa mõne aja pärast kohe uut ei peaks otsima.
Hea ülikonna põhikomponentideks on 100% peenvillane kangas ja 100% viskoosist vooder, mis tagavad luksusliku välimuse ning parima hingavuse.

Tavaliselt algavad tõeliselt hea ülikonna hinnad valmisülikonna puhul alates 400 eurost, mõõduülikonna puhul alates 700 eurost ja rätsepaülikonna puhul alates 900 eurost.

Sarnased artiklid