Halens soovitab: testi end ja saa teada, mida kevadel kanda

8 kommentaari
Halens soovitab: testi end ja saa teada, mida kevadel kanda

Kas eelistad kindlat, aastatega välja kujunenud stiili või muudad oma välimust ja riideid kameeleoni kombel vastavalt meeleolule? Tuntud Rootsi bränd Halens on mõlema käega selle poolt, et iga šopinguelamus viiks meid rõõmust seitsmendasse taevasse, selleks tuleb aga ennast pisut paremini tundma õppida …

Kas eelistad kindlat, aastatega välja kujunenud stiili või muudad oma välimust ja riideid kameeleoni kombel vastavalt meeleolule? Tuntud Rootsi bränd Halens on mõlema käega selle poolt, et iga šopinguelamus viiks meid rõõmust seitsmendasse taevasse, selleks tuleb aga ennast pisut paremini tundma õppida …

 

SPORDITŠIKK

 

Sulle meeldivad: trenniriietelt tuttavad mustrid, tegumoed ja kangad, samuti neoonvärvid ning lahedalt lohvakad lõiked.

Silmapaistvad iseloomujooned: oled energiline, aktiivne, armastad kõike seda, mis on hetkel kuum ja aktuaalne, sa ei karda väljakutseid ega hooli palju teiste inimeste arvamusest. Oskus supermehe kombel iga olukorraga välkkiirusel kohaneda ja ka kõige hapum sidrun maitsvaks limonaadiks muuta võluvad sulle palju austajaid!

Kevadel proovi: jäta mugavad tossud ja kulunud tennised kappi ning kombineeri kotakad dressipüksid killerkontsade ja boyfriend-­lõikelise pintsakuga. Ära unusta kasutamast erksaid toone aksessuaarides ja meigis!

 

 

 

VÄRVIPOMM


Sulle meeldivad: kõikvõimalikud pilkupüüdvad kangalahendused, erksad, mahlakad toonid, värviplokid ja lihtsad lõiked.

Silmapaistvad iseloomujooned: oled alati naeratav, rõõmsameelne, optimistlik ja enesekindel. Kõikvõimalikud riskid ja eksperimendid on sulle pigem meeldiv elamus kui stressiallikas. Sinu tugevamad küljed on hea stressitaluvus ja terav huumorimeel. Jätka samas vaimus!

Kevadel proovi: väldi oma komplekti kokkupanemisel tumedaid värve, kaasa arvatud must ja punane, mis loovad omavahel väga tugevaid värvikontraste. Värskelt kevadise tulemuse saad kombineerides erinevat tooni siniseid roosa ja rohekaskollastega.

 

 

 

BOHEEMLANE

 

Sulle meeldivad: narmad, etnomustrid, erinevad looduslähedased toonid, suled, maani ulatuvad seelikud ja mugavad „pidžaamapüksid“.

Silmapaistvad iseloomujooned: oled rahulik ja pisut tagasihoidlik, armastad vaikust ning hindad kõrgelt loomulikku ilu, kunsti ja head muusikat. Ühistranspordile eelistad jalgratast või liigud hoopiski jala, sest just nii saad kõige parema ülevaate, mis sinu ümber toimub. Sa ei mõista kedagi hukka ja oled harmoonias oma keha ja vaimuga ning just seetõttu sinu sõbrad sind armastavadki.

Kevadel proovi: lahjenda oma harjumuspärane rõivakomplekt türkiissiniste ehetega ja lisa kogu outfit’ile liikuvust narmaste abil. Kuna eelistad hobusesabale lahtiseid juukseid, keera nendesse õhulised vallatud lokid, mis muudavad komplekti tütarlapselikumaks.

 

 

KAASAEGNE SÕDALANE

 

Sulle meeldivad: needid, kamuflaažmuster, robustsed saapad ja tume, silmi rõhutav meik. Üleüldse eelistad roosale musta ja pitsile nahka, sirgeid lõikeid ja futuristlikke lahendusi.

Silmapaistvad iseloomujooned: oled otsekohene ja julge, hea suhtleja, kuid aeg-ajalt lõpeb kannatus ja sa plahvatad. Emotsionaalsus on nii sinu eelis kui ka pahe, sest oskad oma lähedastele siiralt kaasa elada, samas aeg-ajalt elad nende peal ennast natuke välja ja näitad teravaid küüsi. Igapäevaselt oled südamlik ja tore, saad hästi läbi meestega ja naudid lahinguid nende naistega.

Kevadel proovi: kombineeri kamuflaažmustrit lilleprindiga, mis muudab su välimuse värskemaks ja mängulisemaks. Asenda tugev silmameik tagasihoidlikumaga ning rõhuta huuled korallpunase huulepulgaga. Põneva efekti saad ka omavahel erinevat värvi teksamaterjali kombineerides. Ära unusta ka värvilisi aksessuaare!

 

RETROPLIKA

 

Sulle meeldivad: pin-up-stiilis kõrge pihaga püksid, kulunud teksa, mummud ja pearätikud. Jalanõudest eelistad alati ketse või armsaid baleriinasid, lemmikuaksessuaaride tipus troonivad pärlid, prossid ja lipsukesed.

Silmapaistvad iseloomujooned: vaatamata suurele armastusele retro vastu, meeldivad sulle väga kõikvõimalikud tänapäevased vidinad, kaasa arvatud Instagram, kuhu aeg-ajalt postitad värvineelava filtriga tehtud pilte. Oled optimistlik ja siiras, hooliv ja armastav ning pead lugu traditsioonidest ja vanemast põlvkonnast. Lisaks oled sa ka hea suhtleja ja pöörad keskmisest rohkem tähelepanu detailidele.

Kevadel proovi: miksi armastatud teksad meremehe-stiilis kampsuni ja tagiga, jälgi, et kasutatavad värvitoonid oleksid mahlakad ja erksad. Kaelal lipsu seotud portselanimustrilise sall  ning punane huulepulk on triipudele parimateks kaaslasteks.

 

 

NAINE MUSTAS

 

Sulle meeldivad: must, must ja veel kord must! Ei ole oluline, kas eelistad musta seetõttu, et see on praktiline ja sobilik igas olukorras või meeldib sulle sellele värvile omane seksikus ja müstika, tulemus on alati dramaatiline ja kontrastne.

Silmapaistvad iseloomujooned: sulle meeldib olla naiselik, kuid riided ja ehted ei ole sinu jaoks esmatähtsad. Kõige enam meeldib sulle inimeste sisemine ilu ning oskus ennast korrektselt väljendada, just sellepärast armastad sa lugeda ning valdad suurepäraselt ka väitluskunsti. Oled hea vestluskaaslane ja põnevate ideede generaator. Kui sinu kõrvale satub inimene, kes viitsib need teoks teha – olete koos valmis ka maailma vallutama!

Kevadel proovi: selleks et rõivakomplekt oleks sama huvitav nagu sinu sisemaailm, väldi kleite ja vali nende asemele erinevate tekstuuride ja jõuliste geomeetriliste printidega särke ja seelikuid. Näiteks on mustvalgete printide ühendamine alati kindla peale minek. Aksessuaarideks vali kulla ja hõbedatooni käevõrud, sõrmused või massiivsed ketid, ka jalanõudest eelista klassikale modernset laia kontsa.

 

Halensi kevadkollektsiooniga saad lähemalt tutvuda SIIT

 

Tekst: Kristiina Virt

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar kevad 2014