Haremi tantsugrupi kaunitarid jagavad ilusaladusi!

44 kommentaari
Haremi tantsugrupi kaunitarid jagavad ilusaladusi!

Haremi tantsugrupi eestvedaja Katrin Väli valgustab, kuidas hoiavad ennast vormis Haremi tantsutüdrukud. 

Haremi tantsugrupi eestvedaja Katrin Väli valgustab, millised on Haremi tantsutüdrukute ilunipid. 

Haremi treeningud: 2x nädalas tantsutrenni; 1x nädalas spinning, ülakeha treenimine jõusaalis, vesiaeroobika – kokku 1,5 h ; 1x nädalas käime kõik koos metsajooksu tegemas.

Haremi toitumine: 1 nn. vaba päev nädalas, mil võib lubada endale kõike, mida hing ihaldab – muul ajal aga tervislik, mitmekülgne  ja vitamiinirikas toitumine. Olen soovitanud liha, kala ja kana kõrvale rohkelt rohelist salatit! Pastad ja muu taolise süsivesikuterikka toidu planeerime ajale, mil on tugevam treening või pikem esinemispäev tulekul. Suured lemmikud on lillkapsas ja teised hautatud köögiviljad ning kodujuustuga tehtud salatid. Viimase aja lemmik magusaisu korral on dietmixi vähese kalorsusega valgurikkad batoonid – enda kogemusest tean öelda, et magusaisu on kõigest harjumus ja sellest on lihtne vabaneda, kui tahtmist on – tuleb lihtsalt leida asendustoiduained šokolaadile ja saiakestele, näitkes müslibatoonide või puuviljade näol. Treeningu ajal joome fatburneri spordijooki lahjendatult veega, kui mõnele lihtsalt vesi ei maitse.

Haremi Make-up: Harem kasutab ARTDECO mineraalkosmeetikat juba pikka aega – ülihea kestvuse ja katvusega ning samas laseb nahal hingata. Lemmikud on mineraalpuuder, sätendavad põsepunad, lauvärvid, 3D efektiga ripsmetuśś ning head niisutavad huuleläiked, mida saab segada erinevate mineraalvärvidega, saavutamaks vajalikku tooni.

Haremi kehahooldus: Lisaks õigele toitumisele ja treeningutele vajab keha ka välispidist hooldust – peale trenni kreemitamine mummulise massažiharjaga, väga hästi mõjub ka keha kuivharjamine. Esinemisteks tehakse Haremile spraypäevitus – see ei kuivata nahka ja samas jätab mulje, nagu oleks just nädalaselt soojamaareisilt tuldud:) Kord kuus käime kõik koos spaamõnusid nautimas – eriliseks lemmikuks on kujunenud soome saun vaheldumisi õue külma vee basseini hüppamisega – karastab ja on kehale väga kasulik.

 

Heinike Juhanson
ilutoimetaja