HELINA JA CADRIN: juuraharidus viis ilumaailma

erakogu

Buduaar

Helina Eha ja Cadrin Lokotar on haritud ja edukad õed, kes on jätnud kontoritöö ja toimetavad edukalt oma aja peremeestena ilumaailmas. Mõlemad naised on õppinud õigusteadust, kuid täna teevad nad karjääri Oriflame rahvusvahelises otsemüügi organisatsioonis. Buduaar uuris, kuidas leidsid naised tee Oriflame`i juurde.

Helina on Oriflame tooteid kasutanud 22 aastat ning just tema ema oli see, kes Oriflame`i esindusse selle avamise päeval  sisse astus. “Esimesed kreemid  Oriflame’i valikust jõudsid minuni ema kaudu. Kui meil esimest korda oli aega kuulata, millised võimalused Oriflame´s lisaks toodetele on, siis asusime neid ema juhendamisel rakendama. Esmalt ikka hobi korras põhitöö kõrvalt. Nähes aga suuremat pilti ja Oriflame`i maailma, otsustasin mina 16 aastat tagasi peale teise lapse sündi, et ei kisu enam kontoritööle tagasi, vaid tahaks iseenda ülemus olla ja oma unistusi täita. Oriflame’is on selleks vaja aidata eelkõige oma meeskonna liikmetel nende unistused ellu viia,” räägib Helina.

Nimelt teenib igaüks vastavalt sellele, milline on tema meeskonna müügitulemus ja see, millisel ajahetkel keegi liitub, ei oma mingit tähtsust. “Meie teamis on naisi, kes elavad ilusti ainult Oriflame´i ettevõtlusest. Oriflame edukusplaanis on ainuüksi ühekordse preemiana võimalik teenida 1 000 000 eurot. On ka mitmeid näiteid, et varem liitunud inimene teenib vähem, kui tema teami oluliselt hiljem liitunud inimene, kes on lihtsalt tublim.”

Helina sõnul on otsemüügiga tegelemine teda olulisel määral arendanud ja kasvatanud. Kuna tegemist on suhete äriga, siis on see naisele andnud ka oskuse luua ja hooldada mõnusaid suhteid nii töös kui isiklikus elus. Helina soovib ka teisi naisi innustada oma unistuste täitumise suunas liikuma.

“Avatud ja heatahtlikul inimesel on kindlasti lihtsam, aga kui inimesel on tahe oma eesmärgini jõuda, siis sõltumata isikuomadustest ta sinna ka jõuab. Meil on oma meeskonnast palju selliseid näiteid. Kuna tegemist on meeskonnatööga, siis igaüks saab rakendada oma tugevaid külgi ja kompenseerida nõrgemaid. Üks on selge, et inimestega peab suhtlema, aga viisid, kuidas seda teha on erinevad. Tänapäeval saab ju ka ainult messingeris kirjutada,” räägib Helina isikuomadustest, mis aitavad võrkturunduses läbi lüüa.

Ka Cadrin on sarnaselt õele Oriflame`ga tegelenud 22 aastat. Naine ise heidab nalja, et tema teekond on olnud juristist jumestajaks. “Ilumaailm oli enne Oriflame`i minu jaoks täiesti tundmatu. Punast huulepulka olen kandnud küll “eluaeg”, kuid selle koos jumestuskreemiga nühkisin rätikusse. Nahahoolduse õiged trikid omandasin alles Oriflame maailmas. Kui mõelda ajalisele ja rahalisele kokkuhoiule, on see minu puhul kindlasti kokku väikese varanduse: korteri ostu raha kindlasti!

Cadrini jaoks oli Oriflame aastaid pelgalt hobi, nö mõnusaks lisasissetulekuks, kuid nüüdseks on see naise peamine elatusallikas. “Ma arvan, et elan “normaalselt”. Raha ei ole kindlasti mitte ainus, mis mind siin paelub. Vabadus elada ja tegeleda sellega, mis meeldib, on minu jaoks rahahunnikust veelgi olulisem. See on see, mida mina olen harrastanud kõik need aastad – aidates inimestel täita oma unistused läbi ilu- ja tervisetoodete. Lihtsalt müük on minu arust igav. Ma ei ole ise ka nö müüja tüüpi, aga aidata leida igal naisel just sobivad ilutooted ja kasutusnipid ning miks mitte ka soovitada kasutada Oriflame`i ärivõimalust. Mis ajal alustad, sel pole vahet,” ütleb naine ja julgustab teisigi Oriflame’iga liituma.

Cadrini sõnul on Oriflame`ga tegelemine õpetanud talle maailma hoopis teises võtmes tunnetama hakata. See on andnud naisele julguse olla tema ise ning aidanud kaasa isiklikule arengule. Rääkimata ilualastest oskustest, mis igale naisele ainult kasuks tulevad. “Julgen väita, et kõik meie tiimi naised on nende aastatega ainult kaunimaks saanud,” lisab Cadrin.

Lemmikud

Palusime Oriflame Eesti esileedidel välja tuua ka kolm nende kõige lemmikumat ilutoodet, mida nad ise kasutavad ja armastavad. Helina  3 Oriflame lemmikut on mitmekülgne toidulisand Wellness Pack naistele, NovAge näohooldussarja komplekt, parfüüm “All or Nothing”. Cadrini kolm suurimat lemmikut on NovAge näohooldussarja Skin Priming hooldav essents, võimas antioksüdant astaksantiin & mustikaesktrakt, Giordani Gold meigisarja Master Creation huulepulk (toon Red Romance). Vaata tootepilte galeriist.

Helina & Cadrini tegemistest ja Oriflame’ i elust saad parema ülevaate  HCTiim FBs või lehelt  www.hctiim.ee