HINDAMATU VÄÄRTUSEGA KINGIIDEED igaks elusündmuseks

HINDAMATU VÄÄRTUSEGA KINGIIDEED igaks elusündmuseks

Iidsetest aegadest saati on ehted naisi paelunud, lummanud ja kaunistanud. Suursugune ja sügavalt isikupärane – juveelisalong VG Anton – muudab unistused reaalsuseks.

Iidsetest aegadest saati on ehted naisi paelunud, lummanud ja kaunistanud. Suursugune ja sügavalt isikupärane – juveelisalong VG Anton – muudab unistused reaalsuseks.

Kuninglikult rikkaliku valikuga juveelipood VG Anton on Tallinnas, Mustika keskuse esimesel korrusel säranud kaheksa suursugust aastat. Pereettevõtte ajalugu ulatub aga juba 16 aasta tagusesse aega ning sai alguse hoopis Haapsalus. Ambitsioonikas perekond, kuhu kuuluvad ema, isa ja tütar, usub, et ehted mõjutavad neid kandvat inimest nii emotsionaalselt kui füüsiliselt. Igale kliendile ning talle loodavale ehtele lähenetakse isiklikult ning võetakse arvesse nii tähtkuju, silmavärvi kui ka teisi isikupärasid, nõustatakse ning sealjuures täidetakse alati iga kliendi personaalne soov. Kaht samasugust ehet VG Antoni juveelisalongis ei eksisteeri, iga toote kui kunstiteose näol on tegu ainueksemplariga. Kõik ehted valmivad käsitööna Eestis ning nende loomisel kasutatakse vaid vääriskive, kulda ja hõbedat. Tõestamaks toodete ehtsust, on iga ehtega kaasas ka sertifikaat. Soovi korral on võimalik ehteid tellida ka oma kullaga. Vanad ehted, mis sahtlipõhjas tolmu koguvad, saavad vastavalt kandja soovile täiesti uue hinguse ning valmistavad taas rõõmu. Lisaks kuninglikele ehetele on juveelisalongist võimalik soetada ka ainulaadseid kullagravüüre, mis valmivad läbi pereema kuldsete käte ning kunstimeele. VG Antoni juveelisalongi töökojas töötab kaheksa professionaalset ja loomingulist juveliiri, kellest igaüks annab oma kogemustega omandatud kvaliteedi ning imelise lõpptulemuse igale tootele.

Ajatult trendikas

Trendikas ehtekombo nii pidulikeks sündmusteks kui ka suviselt boheemlasliku stiiliga kandmiseks. Rohelise värvi ja kulla kooslus mõjub ajatu, ent ühtaegu moodsana ning sobib kõige enam kandmiseks brünettidele ning punapeadele.

Sinise värvi värskus (paigutada nii nagu screenshoti näidisel)

Helesinine värv mõjub suvesse kui värske tuuleiil, mis äratab kandjas kõige erksamad tunded. Selge ja ookeaniline värvigamma rõhutab kõige paremini blondide naiste õrna ilu ning toob esile naiselikkuse kõige kütkestavamad aarded.

Erilised sündmused

Pulmad on iga naise ja mehe jaoks elus üheks meeldejäävamaks ning suursugusemaks sündmuseks. Märgiks, mis seda päeva meenutama jääb ning armastust sümboliseerib, on abielusõrmus. Klassikalised, kuninglikud või hoopis omapärase disainilahendusega – valik on glamuurne.

 

Ainulaadsed kullagravüürid on aegumatu väärtusega kingiideeks!

www.vganton.ee