Hõrk šokolaadimask: kaunis ja särav näonahk hetkega! RETSEPT

Hõrk šokolaadimask: kaunis ja särav näonahk hetkega! RETSEPT

Koduste vahenditega saab väga lihtsalt erinevaid näomaske kokku segada – nii võid olla kindel, et tegu on loodusliku tootega, mis ei ärrita sinu nahka. Lisaks hoiad sedasi raha kokku ning muidugi ka aega. Ideid, milliseid maske teha, on palju ning allpool toome välja ühe mõnusa šokolaadise näomaski retsepti, mis muudab naha kauniks ja säravaks, toidab seda ning elustab tuhmi nahka.  Aromaatne šokolaadi – mandliõli mask näole:

Koduste vahenditega saab väga lihtsalt erinevaid näomaske kokku segada – nii võid olla kindel, et tegu on loodusliku tootega, mis ei ärrita sinu nahka. Lisaks hoiad sedasi raha kokku ning muidugi ka aega. Ideid, milliseid maske teha, on palju ning allpool toome välja ühe mõnusa šokolaadise näomaski retsepti, mis muudab naha kauniks ja säravaks, toidab seda ning elustab tuhmi nahka. 

Aromaatne šokolaadi – mandliõli mask näole:

Vaja läheb:

4 ruutu tumedat šokolaadi (vähemalt 70% kakaosisaldusega)

1 tl loodulikku mandliõli

1 tl looduslikku roosiõli

Tee nii:

Sulata šokolaad, sega sisse õlid ning lase segul pisut jahtuda. Kui see on piisavalt jahtunud, et näonahal kuum ei tundu, kanna segu näole ja hoia 15-20 minutit. Pese maha leige veega ning kanna näole kreem või õli, mida tavapäraselt kasutad.

Tulemuseks on niisutatud nahk, mis lõhnab imeliselt!

Allikas: beautystyleandtips.com

 

Buduaar.ee