Hüvasti skinny-teksad, moemaailmas on uus trend: FOTOD!

Hüvasti skinny-teksad, moemaailmas on uus trend: FOTOD!

Võib julgelt väita, et teksapüksid ei lähe mitte kunagi moest ära, küll aga muutub lõige, värv ja pikkus. Väga pikka aega on kuumimaks trendiks olnud skinny lõikega teksad, ent nüüd puhuvad moemaailmas uued tuuled – aeg on oma skinny‘d välja vahetada retro stiilis alt laieneva säärega teksade vastu! Ja mis veel – väga olulisel kohal on kõrge vöökoht! 

Võib julgelt väita, et teksapüksid ei lähe mitte kunagi moest ära, küll aga muutub lõige, värv ja pikkus. Väga pikka aega on kuumimaks trendiks olnud skinny lõikega teksad, ent nüüd puhuvad moemaailmas uued tuuled – aeg on oma skinny‘d välja vahetada retro-stiilis alt laieneva säärega teksade vastu! Ja mis veel – väga olulisel kohal on kõrge vöökoht! 

Alt laieneva säärega ning kõrge pihaosaga teksad on jalas mugavamad kui skinny-lõikega püksid. Jah, nii nagu iga uus trend vajab harjumist, läheb ka alt laienevate teksadega harjumiseks aega. Mäletate kui moodi tulid nii-öelda inetud, kõrge tallaosaga robustsed jalanõud – nüüd kannavad neid kõik, ja kui juba selline trend läbi lõi, siis võib olla kindel, et retro-stiilis teksatrend võtab peagi oma koha sisse iga naise garderoobis.

Just sellised püksid vallutavad moemaailma, see on vaid aja küsimus!