HUVITAV PÕHJUS, miks teksadel on esitaskus väike nelinurkne lisatasku

Taskud mängivad moes väga suurt rolli, aegajalt võib taskutrend lausa kergelt tülikaks osutuda, eriti kui tegu on imitatsioonidega, mis tegelikult mingit konkreetset funtsiooni ei täida.

Taskud mängivad moes väga suurt rolli, aeg-ajalt võib taskutrend lausa kergelt tülikaks osutuda, eriti kui tegu on imitatsioonidega, mis tegelikult mingit konkreetset funktsiooni ei täida.

Kui kõiksugu mantlite, kleitide, seelikute või pükste taskud on sagedamini levinud just naistemoes, siis leidub üks paar legendaarseid teksaseid, millel olenemata kandja soost pesitsevad alati kaks taskut ees, kaks taskut taga ning siis see väike kummaline nelinurkne tasku veel esitasku sees. Kindlasti leidub ka sinul vähemalt üks paar selliseid Levi Straussi stiilis klassikalisi teksapükse. Kas oled kunagi pead vaevanud selle üle, mis otstarvet see väike taskuke täita võiks? Ilmselgelt on see tasku ebamugavalt tilluke müntide jaoks, rääkimata iPhone’ist. Tekstiilieksperdid on leidnud sellele küsimuse vastuse, nimelt on mõistatuslik tasku loodud taskukella jaoks. Ameerika teksabränd Levi’s kinnitab, et omal ajal kandsid cowboy‘d selles taskus taskukellasid ning just sel otstarbel sai see tasku konstrueeritud. 

 

Allikas: independent.co.uk