ILUANKEET: HELEN ADAMSON avaldas parima ilunõuande, mis ta saanud on

Särav lauljatar Helen Adamson on naine, kes igas olukorras imehea välja näeb. Uurisime Helenilt, mis on tema ilunipid ja mis on parim ilunõuanne, mis ta siiani saanud on. Ühtlasi paljastas lauljatar ka oma suurima iluapsu. 

Kõige ilusam hetk sinu elus?
Õnneks on neid hetki väga palju olnud. Eriti on mul meeles minu sünnipäev eelmisel aastal, kui elukaaslane tegi mulle üllatuse meie armsasse apartementi reisil ning mind ootasid küünlad ja roosiõied põrandal ning kook. Restoran Balil Ubudis, kuhu me läksime samal õhtul – see on kindlasti üks ilusaimaid paiku, kus ma käinud olen. Tegemist oli väga meeldejääva ja ülimalt toreda õhtuga. Minu üks lemmikhetki, samuti eelmisest aastast, oli Hispaanias, kus väikesest mägikülast ära sõites sattusime kokku lambakarjaga. Tegime peatuse ning ma lihtsalt istusin sinna lammaste juurde maha, nautisin täielikku vaikust ja rahu, seda palavust ja tõeliselt õndsat olemist.

Parim kompliment, mis sulle tehtud on?
Mulle jääb elu lõpuni meelde minu elukaaslase kompliment meie suhte alguses. Ta tahtis minu silmade kohta komplimenti teha, aga oli veidi kohmetu ning ütles, et sul on nii sinised silmad, korraks tundusid. Üks minu muusikust sõber ütles mulle, et Helen on üks väheseid naisi, kes on ilma meigita ilusam kui meigiga. Kuna mul oli tol hetkel parajasti meik peal, siis ma ei teadnud, kas olla meelitatud või mitte.

Parim ilunõuanne, mille oled saanud?
Ilmselt see, et vett peab jooma väikeste lonksudega, et vesi kehasse ka imenduks. Pärast seda tunnen, et keha on tõesti rohkem niisutatud.

Ilutoode, milleta sa uksest ei välju?
Hügieeniline huulepulk.

Sinu lemmikhõng?
Mulle väga meeldivad sandel, piparmünt ja jasmiin. Mul on tohutu nõrkus üldiselt magusate lõhnade vastu.

Staar, kelle stiili imetled?

Kuna ma jälgin ikka rohkem teisi lauljaid, siis mulle väga meeldib Dua Lipa stiil. Ta suudab millegi erilisega alati üllatada, kui teda mõnel üritusel või live’il näen. Eesti naistest meeldib mulle Liis Lemsalu isikupärasus ja samuti põnevad üllatused, mida ta oma riietevalikuga pakub.

Sinu kolm parimat ilunippi on?

Hommikujooga, C-vitamiin, piisav uni ning alati palju vett.

Suurim moe- või iluapsakas?
See oli ilmselt 13aastasena klassiõhtule minnes, kui kasutasime sõbrannaga esimest korda jumestuskreemi. See oli meie naha jaoks liialt hele ning loomulikult ei olnud me midagi siis kuulnud põsepunast ega kontuurimisest ja panime näkku lihtsalt jumestuskreemi. Lõpptulemus oli selline, et klassi poisid kutsusid meid veel mõnda aega muumiateks ning me ilmselt nägime muumiate moodi välja küll.

Sinu naiselikuks nõrkuseks on?
Mul ei ole riiete ega kingade vastu nõrkust. Suurimaks nõrkuseks on jäänud puuviljad. Ma ei saa oma päeva mööda saata ilma puuvilju söömata. See, mida ma parajasti armastan, sõltub täiesti hooajast, sest ma kuulan, mida mu keha parajasti vajab. Praegu olen näiteks kollaste ploomide sõltlane, talvel sõin iga päev ära ühe granaatõuna, varsti tulevad kindlasti vaarikad ja maasikad ja igal aastal ootan ma kirsse. Mitte mureleid, vaid just kirsse. Ma pean end tagasi hoidma, et mitte päevas 2 kg korraga ära süüa. Olen täielik kirsihull ja tavaliselt hakkan turul neid otsimas käima juba aprillis.

Sinu signatuur peo-look on?
Mul vist tõesti ei olegi signatuur peo-look’i, kuid see, millest ma alati lähtun, on see, et pigem olla over dressed, kui under dressed. Ma ei mõista seda, kui inimesed lähevad teksapükstega näiteks ooperisse. Mina võtan alati üritusteks sättimiseks aega ja valin riietuse, milles parajasti end hästi tunnen. Mõnikord on see kleit, mõnikord hoopis valge pükskostüüm või kirju body suit.

Kolm asja, mis leiduvad alati sinu käekotis?
Käte desinfitseerija, hügieeniline huulepulk, veepudel.