Reklaam sulgub sekundi pärast

ILUANKEET: LIINA ARIADNE PEDANIK paljastas oma suurima iluapsu

Lauljatar Liina Ariadne Pedanik on naine, kellele meeldib meigiga katsetada ja mängida. Uurisime Liina Ariadnelt, milline on siiani olnud ilusaim hetk tema elus ning parim ilunõuanne, mille ta saanud on. Ühtlasi avaldas kaunitar meile oma suurima iluapsaka. 

Kõige ilusam hetk sinu elus?

Ilusaid hetki on mitmeid. Minu kõige ilusamad hetked on kindla peale oma kallima Marttiga seotud, kuid üks meeldejäävamaid ilusaid hetki oli kindlasti vaadata Saku Suurhalli lavalt 6000+ inimesega tulukestemerd Eesti Laulu ajal.

Parim kompliment, mis sulle tehtud on?

“Sul on väga-väga ilus meik täna!” Sellised komplimendid lähevad mulle alati korda, sest mul on suur kirg kosmeetika vastu ning võiksin veeta tunde seda tehes. Iga päev ma meiki ei kanna, kuid armastan sellega mängimist ning katsetamist.  

Parim ilunõuanne, mille oled saanud?

Less is more. See on väga levinud väljend, kuid see vastab igati tõele.

Ilutoode, milleta sa uksest ei välju?

Selleks on kindlasti puuder. Kui nägu hakkab päeva jooksul läikima, on see kiire viis korrigeerida.

Sinu lemmikhõng?

Paco Rabanne Olympea.

Staar, kelle stiili imetled?

Liis Lemsalu ja Liisa Leetma.

Sinu kolm parimat ilunippi on?

Kasutada lauvärve, mis toovad su silmatooni esile. Kui soovid tugevamat highlight'i, siis meikimise lõpus pritsi meigikinnitusspreid näole ja seejärel alles kanna näole highlighter'it. See toob selle ekstra esile ning paneb veelgi rohkem särama.

Minu üheks lemmikuks ilunipiks on teada-tuntud kookosõlimask juustele. Õhtul enne magamaminekut kannan ohtralt kookosõli juustesse, kammin läbi ning panen ööseks pähe vannimütsi. Hommikul pesen juuksed ära ning tulemuseks on pehmed ja läikivad juuksed.

Suurim moe- või iluapsakas?

Ma ei tea, kas seda saaks iluapsakaks lugeda, kuid sinnapoole see kindlasti kaldub. Peale Eesti Laulu poolfinaali salvestust ehk nädal enne poolfinaali otseülekannet ajasin ma segamini silmatilgad ja küüneliimi. See oli kindla peale kõige halvem otsus, mis ma oma elus teinud olen. Ripsmed muutusid üheks kivikõvaks tükiks ning silmamuna peal olev küüneliim oli vast kõige valusam asi, mida ma kunagi tundnud olen. Leotasin järgnevad neli päeva erinevate õlidega oma ripsmeid tagasi lahti ning tänu sellele ei kaotanud ma mitte ühtegi ripsmekarva! Kuid ma olen väga tänulik tänase päevani, et tegemist oli õnneliku õnnetusega. 

Sinu naiselikuks nõrkuseks on?

Kindlasti kõiksugused meigiasjad. Isegi kui mul on kõik vajalik olemas, ostan alati uusi tooteid juurde. 

Sinu signatuur peo-look on?

Glitter Vansid, seljas mõni cool jakk ning meigist rääkides on must have soojade toonidega suitsusilm, muidugi veelgi rohkema glitter'iga. Glitter is everything!

Kolm asja, mis leiduvad alati sinu käekotis?

Käte desinfitseerija, telefonilaadija ning hügieeniline huulepulk.