Ilu ja mood

toob teieni Zalando

ILUANKEET: Tiiu Järvis

Buduaari ajakiri

Tiiu Järvis Buduaarile

Tiiu Järvis
Tiiu Järvis — FOTO: Erlend Štaub

Tiiu Järvis on särava naeratusega kirglik naine, kes armastab punast huulepulka ja küünelakki. Tema hea vormi saladus peitub sagedases treenimises, lastelastega hullamises, tühjas külmkapis ning positiivses ellusuhtumises!

Ärkan vara, umbes kell 7, uinun kella 1 paiku. Veedan igal hommikul mingi aja voodis armsamat kallistades ja silitustega teda äratades ning peaaegu iga hommik armatseme. Sellise lembe ja rahuliku unesooja keha libistan väga külma duši alla ning lasen kehal õhu käes kuivada.. Joon esimese klaasi sooja vett võimalusel alati poole sidrunimahla või väikese sortsu õunaäädikaga. Seejärel paar kolm klaasi lihtsalt vett veel väikeste vahedega ilurutiini ajal. Ikka toonik, seerumid ja kreemid. Meiki ma viimastel aastatel enam väga ei kasutagi, kuna kontorisse ei ole vaja minna. Mul on üsna hiljuti tehtud puudertehnikas permanentsed kulmujooned ja ülemisele silmalaule õrn lainerijoon, mis annavad erksa huulepulga lisamisega kena välimuse. Mulle sellest piisab peeglisse vaadates ning elav naeratus annab viimase vooruse. Iluharjumusena pean enda lemmikuks õhtust naha puhastamise ja toitmise rutiini. Ajal, mil uudistes edastatakse sõjateemasid, meeldib mulle vannitoas askeldada, teen seda kella üheksa ajal õhtul, et kõik hea, mille peale kannan, jõuaks nahka imenduda enne voodisse minekut. Vastasel juhul turgutaksid LaPrairie tooted padjapüüre.

Mul on imeõhukesed ja õrnad juuksed. Viimane iluost tuli https://scandinavianbiolabs.com/ Scandinavian Biolabs juukseseerumina.

Olen mõnda aega olnud iluleidude kütkes https://www.byterry.com/ ByTerry toodete hulgas, Tallinnas müüakse neid ka Creme de la Creme kaupluses https://cremedelacreme.shop/ee/kataloog/edu-tipul/

Hullused ilu nimel on minu elus vahele jäänud, meenub vaid aastaid tagasi biorevitalisatsiooni protseduur, pärast mida lubasin endale, et ei taha seda enam korrata – jube valus oli ja mul olid sinikad ka nagu koduvägivalla ohvril, brrrrrrhhhhh!

Stressi kohta ma ei oska midagi täpsemalt rääkida. Loomulikult peaks ta mul olema, selline see ettevõtja elu ju on – stressirikas, aga ma käin 4–5 korda nädalas sportimas; laulan kaks korda nädalas väga kõrgetasemelises Teaduste Akadeemia Naiskooris; harrastan ja armastan väga käsitööd ja kalligraafiat; hoian suure rõõmuga oma lapselapsi; naeratan, kallistan ja armastan oma armsamat ja kõiki ja kõike. Vaatan maailma rõõmu ja uudishimuga ja teen kõik asjad võimalusel kohe ära, ei loe negatiivseid uudiseid ja üleüldse negatiivseid asju. Pistan nagu jaanalind pea peitu. Usun, et see ongi ilu saladus ja meie külmikust leiab peaaegu alati mõned tükikesed juustu ja avatud veinipudeli. Meil on väga tühi külmutuskapp – ausõna.

Tunnistan ausalt, et ei mäleta, millal viimati ilusalongis käisin. Tunnistan siiralt, et peaks, aga olen liiga kannatamatu seal kaua ühe koha peal lamamiseks ning austan ja armastan kodus piisavalt palju sellega tegelemist. Kiire koorimine ja mask näole ning arvuti taha – ei pane tähelegi, et mask saab korralikult imenduda vahel ka tunde või erepunane küünelakk sõrmedele ja klahvidel klõbistama – väga tõhus küünelaki kuivatamise meetod!

Edu ja alati kõike head

Tiiu

Tiiu Järvis
Tiiu Järvis — FOTO: Erlend Štaub

Ilu ja mood

toob teieni Zalando