ILUHOOAEG VÕIB ALATA! Melior Clinics esitles uuenduslikku laserteenust. Galerii!

ILUHOOAEG VÕIB ALATA! Melior Clinics esitles uuenduslikku laserteenust. Galerii!

Traditsiooniliselt algab just sügisest iluprotseduuride aparaadikosmetoloogia hooaeg ning uudsed tehnoloogiad, mis pakuvad võimalust omada ilusat, tervet ja noorenenud nahka, on saabunud Eestisse. Buduaari LIVE turul Tallinnas on seekord esindatud kõrgetasemelisi iluteenuseid pakkuv Melior Clinics, kes rõõmustab turulisi heade eripakkumistega ning annab nõu ja konsultatsioone tekkivate küsimuste osas. 

22. augustil toimus Melior Clinics kliinikus esitlus Syneron Candela unikaalse ja ainulaadse elos Plus laseri Eestisse saabumise auks. Esitlus hõlmas kõiki elos Plus aparaadiga läbiviidavaid kosmetoloogilisi protseduure. Selle laseriga töötavad spetsialistid jagasid kõigile külalistele infot kõige arenenumate ja uuenduslikemate protseduuride kohta. Esitlus viidi läbi üheaegselt kahes keeles – eesti ja vene keeles. Esitluseks planeeritud 2,5 tundi möödusid märkamatult, kuid ennekõike informatiivselt. Igaühel oli võimalus esitada küsimusi ja konsulteerida spetsialistidega.

Melior Clinics esitles esimest korda Eestis uuenduslikku elos Plus aparaati, mis kahtlemata kohalikul kosmetoloogiliste teenuste turul kutsub esile pöörde. Elos Plus on ainus süsteem, mis ühendab kolme laseri (aleksandriit, neodüüm, CO2 laser) ja RF-lifting‘u aparaadi (raadiosageduslik lifting) võimalusi.

elos Plus – mittekirurgilise kosmetoloogia uusimat põlvkonda esindav ainulaadne multifunktsionaalne aparaat on teenitult tunnistatud mitteinvasiivsete protseduuride kuldstandardiks. Võrreldes teiste lasermeetoditega iseloomustab elos Plus meetodit kõrvaltoimete puudumine. Protseduurid elos Plus aparaadiga on efektiivsemad ja palju vähem valulikud kui näiteks tavapärased laserprotseduurid. Kogu pakutavate protseduuride spekter sobib nii naistele kui ka meestele. 

Esialgu plaaniti õhtu läbiviimine Stockmanni Café Mademoiselle’i avatud terrassil, kuid ebasoodsate ilmastikuolude tõttu toimus esitlus kliinikus. Vaatamata vihmasele ilmale ootas kõiki külalisi soe vastuvõtt. Esitlusel osalejatele korraldati furšett, Café Mademoiselle’i naeratavad töötajad tervitasid külalisi šampanjaga.

Kohtumise lõpul loositi välja nelja epileerimisprotseduuri pakett uue Motif LHR tehnoloogiaga. 

Melior Clinics mitte üksnes ei positsioneeri end kõrgetasemelisi teenuseid ja teenindust pakkuva kliinikuna, vaid see ka on üks väheseid kliinikuid, kes pakub esteetiliste ja meditsiiniteenuste turul ainulaadseid ja uuenduslikke protseduure ja meetodeid. Ettevõte Syneron Candela on maailma kosmetoloogilisel ja esteetilisel turul tuntud oma uuenduslike lahenduste ja tehnoloogiatega laser- ja aparaadikosmetoloogia valdkonnas.